Andreu Růžičkovou museli přímo z natáčení oblíbené komedie odvézt do nemocnice

Natáčení české komedie Jak se zbavit nevěsty se neobešlo bez komplikací. Andreu Růžičkovou odvezli přímo z natáčení do nemocnice a na place došlo i k dalším zdravotním komplikacím.

Romantická komedie Tomáše Svobody pobaví především ženy. Snímek vznikl v roce 2015 a natáčel se převážně v Praze a u přehrady Orlík.

 

Hlavní hrdinkou tohoto filmu je Lenka Vlasáková v roli Evy. Eva je rozvedená, stará se o syna a vlastní cukrárnu. S bývalým manželem Honzou, kterého hraje David Matásek, má dobrý vztah. Mají k sobě dokonce tak blízko, že málem dojde i k polibku. Poté následuje pozvání na večeři, ale ejhle… Honza Evě oznámí, že od ní chce upéct svatební dort, protože plánuje veselku s krásnou a sympatickou klavíristkou Lindou, kterou si zahrála Andrea Růžičková.

 

Zajímavosti, které jste možná nevěděli:

 Dara Rolins nazpívala k filmu píseň Wild World. Na soundtracku se ale podílel i David Kraus s písní Překrásná.

Andrea Růžičková skončila během natáčení v nemocnici, a to kvůli alergické reakci na vosí bodnutí. Nebyla ale sama, koho musela odvést sanitka. Osmiletý Matyáš Bystroň začal při natáčení scény, která se odehrává ve škole, zvracet a následně dostal i vysoké horečky.

FOTO:  TV Nova

• David Matásek má se svou filmovou rolí mnoho společného. Je také rozvedený a následně znovu ženatý.

• Ve filmu si zahrála i dcera Veroniky Žilkové - Kordula. Byla to zároveň její první role. Za honorář si chtěla koupit poníka.

• Lenka Vlasáková se ve své roli skutečně odvázala a odhodila svršky. Diváci se mohou těšit na striptýz.

• Ve filmu si zahrál i zpěvák Matěj Ruppert. Dostal zde roli fotbalového trenéra.

 

Film Jak se zbavit nevěsty můžete sledovat v pátek 3. 5. 2019 ve 20:20 na TV Nova, nebo v repríze ve středu 8. 5. od 14:00 opět na Nově.

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady