Přijďte na Den s Novou a vyhrajte zájezd do luxusního hotelu v Řecku

Přijďte na Den s Novou a vyhrajte zájezd do luxusního hotelu v Řecku
Zdroj: Blue Style

V rámci Dne s Novou, který se uskuteční v sobotu 15. září v ateliérech TV Nova v pražské Hostivaři, bude probíhat celodenní soutěž o spoustu zajímavých cen. Hlavní výhrou bude zájezd do luxusního hotelu Mitsis Norida Beach od cestovní kanceláře Blue Style!

Ať už jste milovníkem aktivní dovolené, nebo si raději užíváte pohodu na lehátku s osvěžujícím drinkem, v hotelu Mitsis Norida Beach si určitě přijdete na své! Tento hotel je totiž vhodný pro všechny věkové kategorie. Děti zde mohou strávit den v Croco Clubu pod dohledem proškolených, česky mluvících animátorů a dospělí mezitím mohou relaxovat u některého z bazénů nebo na prosluněné pláži, která se nachází přímu u hotelu. Náročnější klienti si mohou svůj den dokonale zpříjemnit v hotelovém wellness centru.

FOTO:  Blue Style

Ostatně v hotelech z řetězce Mitsis jsou velmi přísné standardy jak personálního servisu, tak i čistoty. A jedničku s hvězdičkou si zaslouží i zdejší hotelová kuchyně, která patří k tomu nejlepšímu, co se dá v Řecku najít. A aby toho nebylo málo, v hotelu Mitsis Norida Beach si ji díky konceptu Ultra All Inclusive můžete dopřávat 24 hodin denně.

FOTO:  Blue Style

Tento luxusní 5 hvězdičkový hotel se nachází na jižním pobřeží řeckého ostrova Kos nedaleko města Kardamena. Přestože Kos patří k menším řeckým ostrovům, jeho hlavní triumfy sem lákají turisty spolehlivě. Obdiv si zaslouží zdejší nádherné pláže, křišťálově čisté moře i atraktivní turistické lokality.

FOTO:  Blue Style


Na pobřeží se rozprostírají jedny z nejkrásnějších pláží v Řecku. Mezi nejoblíbenější letoviska se řadí Lambi, Marmari či Psalidi. Užijí si zde turisté všech věkových kategorií, mladí oceňují tepající letoviska s dostatkem noční zábavy, starší generace si zase libuje v krásných přírodních scenériích a pro všechny tu jsou výlety na okolní ostrovy.
FOTO:  Blue Style

Jak bylo již zmíněno, ostrov není největší a jeho pobřeží dá dohromady jen nějakých 112 kilometrů, ostatně je vyhledávaným cílem mezi cyklisty, kteří ho zvládnou přejet za jediný den.

Řecko je hitem letošního léta! Nepropásněte šanci a vyberte si svoji vysněnou dovolenou ještě dnes.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Adrenalinová dovolená podle Vaška Matějovského. Na tento výlet jen tak nezapomenete!

NEVÍTE, KAM NA DOVOLENOU? Inspirujte se těmito TOP 10 letními filmy!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady