ANKETA: Kdo je podle vás největší seriálový sympaťák? Hlasujte!

ANKETA: Kdo je podle vás největší seriálový sympaťák? Hlasujte!
Zdroj: TV Nova

Startuje anketa o největšího sympaťáka vašich oblíbených seriálů. Cody z Krok za krokem, Joey z Přátel nebo třeba Pan Božský ze Sexu ve městě? Hlasujte pro svého favorita!

Cody Lambert

Trhlý Cody nebo Kouďák je Frankův synovec, jenž bydlí v karavanu na dvorku rodiny Lambertů a Fosterů. Je význačný díky jeho nejpoužívanějším frázím: Čéče, Whoa! a Hhha. Má velkou slabost pro chytrou Danu Fosterovou. Máte slabost vy pro něj?

FOTO:  Profimedia

Joey Tribbiani

Nenapravitelný sukničkář Joey byl dlouholetým spolubydlícím nejlepšího kamaráda Chandlera. Nemá vystudovanou žádnou školu a jeho snem je být slavným hercem. To se mu později podařilo - hraje v úspěšném seriálu Dny našeho života. Kromě holek miluje pizzu a sendviče. Jeho známá balící fráze je „Jak to jde?".

FOTO:  Archiv TV Nova

Charlie Harper

Bohatý vtipálek Charlie žije se svým bratrem a synovcem v domě na pláži v Miami a živí se tím, že skládá reklamní znělky. Mezi jeho koníčky patří alkohol a krásné ženy, které pravidelně střídá. Svými úspěchy deptá vlastního bratra Alana.

FOTO:  TV Nova

John Preston (Pan Božský)

John Preston je osudová láska Carrie Bradshaw, která mu říká krycím jménem Pan Božský. Pro ni totiž opravdu takový je. Jenže John dlouhou dobu vůbec nevěděl, co chce, a tak se postupem času scházeli a zase rozcházeli. Nakonec si Božský uvědomil, co pro něj Carrie vlastně znamená.

FOTO:  TV Nova

Patrick Jane

Než začal Patrick pracovat jako konzultant u policie, měl svou vlastní televizní show, kde předváděl své ezoterické a jasnovidecké schopnosti. Ve svém pořadu nazval sériového vraha malým smutným mužem a po návratu domů našel zavražděnou ženu a dceru. Pro policii je velkým přínosem, jelikož každý případ je značnou mírou uzavřen právě díky jeho schopnostem.

FOTO:  TV Nova

Semir Gerkhan

Dálniční policista Semir je ke všem milý a hodný. Je kamarádský a milovníkem zvířat. Ovšem pokud je někdo z jeho okolí v nebezpečí, nemá s nikým slitování. Nejprve se Semir prezentuje jako mladý frajer se žvýkačkou v puse, ale postupem času se mění v zodpovědného, veselého a milujícího manžela a otce.

FOTO:  TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SEXY KRIMI: Velký souboj nejžhavějších kriminalistek. Kterou byste chtěli potkat při práci? HLASUJTE

SOUBOJ SERIÁLOVÝCH PÁRŮ: Rozdrtí aktuální ty legendární? Nesnadná ANKETA

VELKÁ ANKETA: Který sitcom je vůbec nejlepší? HLASUJTE!

Sdílet

Nejnovější videa

Články