CELÉ DÍLY: Blízcí Sherlocka v ohrožení. Ztratí je i svůj život? Sledujte napínavé finále druhé řady online

CELÉ DÍLY: Blízcí Sherlocka v ohrožení. Ztratí je i svůj život? Sledujte napínavé finále druhé řady online
Zdroj: oficiální zdroj

Finálové epizody seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté jsou tady a nesou sebou pořádnou dávku napětí. Ve vážném ohrožení je život Watsonové, Sherlockova bratra a možná i Sherlocka samotného... Sledujte je s Novou Plus.

♦ Sherlock Holmes: Jak prosté II, 23. díl
Mycroft prozrazuje svému bratrovi, že už víc než 10 let pracuje pro MI6. Na schůzce s jeho řídícím agentem je pak Sherlock požádán, aby jim pomohl vypátrat, kdo zavraždil jejich bývalého agenta Westa. Ten se jim před dvěma týdny ozval, že má důležité informace. V márnici zjistí, že někdo mrtvému Westovi odřízl obě paže. Pokračující pátrání odhalí, že Westova bývalá manželka Marion je tatérka, která mu vytetovala na ruce něco neviditelným inkoustem. Marion pak sama Sherlocka kontaktuje a přinese mu fotografii tetování. Jsou to čísla, která nedávají smysl. Sherlockovi ještě poví, že West ho před lety na příkaz MI6 sledoval, a začal si ho vážit. A přišel na to, že v MI6 v New Yorku je krtek…

Galerie


 

♦ Sherlock Holmes: Jak prosté II, 24. díl
Sherlock varuje svého bratra Mycrofta, že je v ohrožení, protože v MI6 mají zrádce. Ten, aby nedošlo k odhalení, zametá za sebou stopy a snaží se Mycrofta zabít. Když se mu to nepovede, podstrčí důkazy, že Mycroft zavraždil dalšího agenta. Kapitán Gregson tomu uvěří a chce Sherlockova bratra zadržet aby měl Sherlock čas pokusit se Mycroftovo jméno očistit. Když se mu to u jednoho případu podaří a vypátrá skutečného vraha, hned se objeví druhý. Musí rychle vypátrat zrádce. Sherlock také řeší svůj vztah k Watsonové. Ta by od něj chtěla odejít, ale on ji prosí, aby zůstala. Jejich přátelství je pro něj důležité. Jak to celé dopadne? Sledujte napínavé finále druhé řady!


Mistr dedukce se vydává po stopách zločinců v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté vždy ve čtvrtek od osmi večer na Nova Cinema, a to hned ve dvou dílech za sebou. Pokud vám aktuální díly utekly, nezoufejte. Po odvysílání je celé najdete na videoportálu NOVA PLUS!
NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nesmrtelný detektiv Sherlock Holmes: Podívejte se na nejlepší novodobé adaptace slavného románu


Charakteristická čepice zmizela, včely zůstaly. Jak se liší nová adaptace Sherlocka Holmese od knižní předlohy?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady