Podivný prank oblíbeného herce z Přátel: Představitel Mika Hannigana ukazuje na letištích své pozadí!

Mike Hannigan si v Přátelích vzal potrhlou Phoebe. Bývalý právník, který se vrhl na kariéru profesionálního pianisty, si rychle získal oblibu fanoušku. Ale co je vlastně zač jeho představitel?

Paul Rudd se narodil v Anglii rodičům polského a ruského původu. Ve věku deseti let se s rodinou přestěhoval do amerického Kansasu.

Studoval herectví v Americe i v Anglii. Je židovského vyznání. Během studií si přivydělával jako DJ na Bar micva (židovský náboženský obřad, během kterého se ze židovského chlapce stává nábožensky dospělý muž).
 

Specializuje se na komedii (kdo by to po Přátelích řekl, že?), kromě seriálů a filmů však účinkoval i jako moderátor v legendárním pořadu Saturday Night Live, z něhož vzešla spousta legendárních komiků/komediálních herců, jako například Eddie Murphy, Will Ferrel, Adam Sandler, Ben Stiller, ale své začátky zde absolvoval například i Robert Downey Jr.!


Na stříbrném plátně stojí mezi dalšími superhrdiny týmu Avengers jako Ant-Man.
O roli musel zápasit s takovými jmény, jako Adrien Brody, Ewan McGregor, nebo Simon Pegg. Paul Rudd zvítězil nad prvními jmenovanými díky svým komediálním vlohám (neboť na tento element je Ant-Man značně zaměřený), nad Simonem Peggem, britskou komediální legendou zvítězil kvůli tomu, že… No upřímně, Simon moc jako superhrdina nevypadá. Ale komedie dělá skvělé!

Galerie

Paul nejen hraje, ale i píše. Je spoluautorem námětu k seriálu Párty na klíč, přičemž i přispěl nějakým tím scénářem. Na scénáři k oběma dosavadním dílům Ant-Mana taktéž přiložil ruku (tužku?) k dílu.

Herečtí kolegové se rádi zmiňují o tom, že je Paul vtipálek i v osobní životě. Mezi jeho oblíbené vtípky například patří na letištních záchodcích močit „jako chlapeček“ - s kalhotami i trenkami u kotníků a samozřejmě s holým zadkem na odiv.Paula Rudda jako superhrdinu Ant-Mana uvidíte v sobotu 28. července 2018 od 20:20 na TV Nova nebo v repríze v pondělí 30. července 2018 od 17:50 na Nova Cinema.NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ze zákulisí Přátel: Představitel Rossova syna prozradil, proč pro něj byl každý den na place peklo!

Ze stáje Marvelu přichází africký superhrdina Black Panther! Nejlepší komiks všech dob?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady