POZNÁVÁTE HO? Herec ze seriálu Správná dvojka si zahrál i v Přátelích. V hlavní roli byly jeho ruce

Populární sitcom Správná dvojka se u nás i v zahraničí těší velké oblibě. Věděli jste ale, že oba hlavní hrdinové si zahráli také v Přátelích?

Příběh seriálu Správná dvojka se točí okolo dvou přátel - Oscara (Matthew Perry) a Felixe (Thomas Lennon). Oscar pracuje jako sportovní komentátor a zhruba před rokem si prošel ošklivým rozvodem. Nyní pracuje hlavně z domu a utápí se ve velkém množství alkoholu. Jednoho dne mu na dveře zaklepe jeho dávný známý Felix a oznámí mu, že ho manželka opustila. Oscar svému příteli nabídne utočiště, čímž se spustí zábavné dobrodružství plné humoru, vtipných momentů i dramatických situací.

FOTO:  TV Nova

Známý seriál skrývá mnoho tajemství. Tohle jste o něm dost možná nevěděli!

- Matthew Perry se setkal s hereckým parťákem Thomasem Lennonem již během natáčení filmu Znovu 17.

- Hlavním hrdinou je Oscar, kterého ztvárnil osmačtyřicetiletý americký herec Matthew Perry. Ten od dob Přátel výrazně přibral na váze. Jeho největším problémem byla závislost na drogách, se kterou bojoval už v průběhu natáčení Přátel. V rozhovoru pro Radio 2 Breakfastshow dokonce přiznal, že si tři roky natáčení ani nepamatuje.

FOTO:  TV Nova

- Thomas Lennon se v roce 1999 objevil v seriálu Přátelé, diváci si jej mohou pamatovat ze scény v kasinu v Las Vegas, kde hrál krupiéra a Joey si myslel, že mají naprosto identické ruce. Během natáčení se však Lennon s Perrym nesetkali.

- Oscarův byt je ten samý byt, ve kterém bydlela i ústřední postava seriálu Frasier. Změnil se akorát nábytek a jeho rozestavění.

Galerie

- Sport bar, do kterého hlavní postavy pravidelně chodí, se jmenuje Langford's. Langford je prostřední jméno Matthewa Perryho.

Seriál Správná dvojka sledujte každý všední den ve 12:30 na Nově!

Seriál Přátelé sledujte každý všední den od 18:00 na Nova 2!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KURIÓZNÍ PŘIZNÁNÍ: Představitel Alana Harpera z Dva a půl chlapa se bojí deště! Může za to stáří

´Hrubá! To je mouka pro chlapa!´ Podívejte se na Ozzákovy TOP hlášky z Comebacku. VIDEO

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady