FOTO: Jak vypadá Glum ve skutečnosti? Je to milášek milionů diváků po celém světě!

FOTO: Jak vypadá Glum ve skutečnosti? Je to milášek milionů diváků po celém světě!
Zdroj: IMDb

Glum je i přes své většinou záporné polohy miláčkem fanoušků Pána prstenů. Jaký je ale muž, který ho tak skvěle zahrál?

Mnozí ho znají podle jeho rolí, ale kdo je ale opravdu onen umělec, který vdechl život Glumovi? Jak vypadá? Andy Serkis je britský herec a režisér, který za velkou loží již roky slaví nemalé úspěchy. Často účinkuje ve vysoko rozpočtových filmech, v roce 2017 slavil úspěchy se svým režijním počinem Nádech pro lásku, kde režíroval například Andrewa Garfielda (Sociální síť, Amazing Spider-man).

FOTO:  IMDb


K roli Gluma se dostal skrze svého agenta, který mu zavolal s nabídkou, zda by neměl zájem o práci na tři týdny na Novém Zélandu, s tím, že měl postavě pouze propůjčit hlas. Během konkurzu byl však režisér Peter Jackson Andyho projevem natolik unesen, že se jej rozhodl angažovat i pro Glumovy pohyby. Glumův projev Andy založil na chování abstinujících závislých na heroinu. Ze tří týdnů tak byla práce na několik měsíců, přičemž kromě hraní se Andy ujal i režie druhého štábu. 


FOTO:  IMDb


Andy Serkis se ve své herecké kariéře vyloženě specializuje na postavy, které dotváří počítač. Mohli jste jej vidět například jako nejvyššího vůdce Prvního řádu Snokea ve Star Wars, ale i v nové trilogii Planeta opic, kde ztvárnil hlavního hrdinu Caesara. A s opičkami má bez debat hromadu zkušeností, neboť ztvárnil i King Konga v roce 2005.


FOTO:  IMDb


U zvířátek zůstane i v budoucnu, neboť v novém Disney zpracování Knihy džunglí, která přijde do kin v říjnu 2018 pod jednoduchým názvem Mauglí, ztvární dobráckého medvěda Balůa. Snímek dokonce i režíruje, nezbývá tedy než držet palce.

A pokud je vám líto, že ač se jedná o velmi vytíženého herce, jehož skutečný obličej vidíte málokdy, můžete si udělat radost komiksovým snímkem Black Panther (2018), kde hraje pro jednou i postavu člověka. NEPŘEHLÉDNĚTE:

ARCHIVNÍ FOTO: Poznáváte ho? Z tohoto klučiny je dnes jeden z nejuznávanějších herců!

Ze stáje Marvelu přichází africký superhrdina Black Panther! Nejlepší komiks všech dob?
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady