ZOUFALÁ SEBEVRAŽDA mladé ženy na mostě: Pistole, činka a drát! Pomoci má Sherlock Holmes

ZOUFALÁ SEBEVRAŽDA mladé ženy na mostě: Pistole, činka a drát! Pomoci má Sherlock Holmes
Zdroj: oficiální zdroj

Mladá žena se zastřelí na mostě velmi kuriózním způsobem. A jediný, kdo může objasnit, co za jejím zoufalým činem stálo, je Sherlock Holmes...

V deváté epizodě druhé řady seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté spáchá žena jménem Samantha Wabashová sebevraždu. Na mostě se zastřelí tak, aby zbraň, opatřená závažím, spadla do vody. Policii předtím oznámí, že ji chce zavraždit muž jménem Lucas Bundsch, který je dle jejího mínění vrahem její sestry. Policie mu vraždu ale nedokázala. 


Sherlock samozřejmě trik se zbraní rychle odhalí. Bundsch je přesto pozván na detektor lži a Sherlock dojde k závěru, že Bundsch, i když nezavraždil Samanthu, je skutečným vrahem Ellie. Kapitán Gregson dá na Holmese a znovu její případ otevře. Bundsch je ale chladnokrevný parchant, který detektivovi nedá nic zadarmo...

Galerie


V desáté epizodě druhé řady seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté se Holmes ocitá před soudem. Ten má posoudit, jestli může i nadále pomáhat newyorské policii, protože při vyšetřování občas používá nezákonné postupy. Konkrétně se tak stalo během šetření případu vraždy mladé ženy zastřelené brokovnicí.

Sherlock sebral příteli zavražděné mobil, nařkl ho z vraždy a zveřejnil o něm citlivé informace. Muž kvůli tomu přišel o místo. Poté před policejní budovou napadl Holmese, a dokonce po něm vystřelil. Zasáhl ale detektiva Bella... Ve hře je vyloučení Sherlocka a Watsonové z řad konzultantů. Takové rozhodnutí by ale mohlo způsobit vlnu nových vyšetřování a soudních přelíčení u případů, které Sherlock vyřešil...Mistr dedukce se vydává po stopách zločinců v seriálu „Sherlock Holmes: Jak prosté“ vždy ve čtvrtek od osmi večer na Nova Cinema, a to hned ve dvou dílech za sebou. Momentálně běží první série. Pokud vám aktuální díly utekly, nezoufejte. Po odvysílání je celé najdete na videoportálu NOVA PLUS!NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nesmrtelný detektiv Sherlock Holmes: Podívejte se na nejlepší novodobé adaptace slavného románu

Charakteristická čepice zmizela, včely zůstaly. Jak se liší nová adaptace Sherlocka Holmese od knižní předlohy?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady