VELKOLEPÉ FINÁLE JE TADY: Sherlock Holmes tváří v tvář svému úhlavnímu nepříteli Moriartymu! Riskuje vše

VELKOLEPÉ FINÁLE JE TADY: Sherlock Holmes tváří v tvář svému úhlavnímu nepříteli Moriartymu! Riskuje vše
Zdroj: TV Nova

Konečně dochází k jejich setkání tváří v tvář. Sherlock pohlédne do očí své nemesis a kvůli dopadení Moriartyho je ochotný riskovat vše, i svůj život...

Ve třiadvacáté epizodě první série seriálu Jak prosté se Holmes znovu setká se svou životní láskou Irene, kterou dlouho považoval za zavražděnou. Z její smrti vinil Moriartyho. Najednou je zde, živá a zdravá. Jenže není úplně bez újmy, jeden z Moriartyho pohůnků na ni v zajetí vyvíjel psychický nátlak s cílem vytvořit skrze drobnosti závislost Irene právě na svém únosci.

Sherlock vzpomíná na krásné chvíle, které spolu zažili, a zatímco se Irene vzpamatovává ztraumatu, Sherlock pomalu zjišťuje, že to není ona, kdo potřebuje ochranu… Moriarty má na povel mnoho zabijáků, kteří zatím dbali rozkazů a nechávali Sherlocka na živu. Jenže co když se Moriarty rozhodne jednoho ze svých poskoků hodit přes palubu?

GalerieVe čtyřiadvacáté epizodě první série
seriálu Jak prosté přichází velké finále. Sherlock potkává Moriartyho tváří v tvář a je víc než kdy dříve odhodlanější svého úhlavního nepřítele dopadnout. Nedbá na svá zranění a jde slepě za svým cílem, stejně jako býk sleduje červenou barvu.

Snaží se chytit jakékoli stopy, což jej zavede k řeckému magnátovi, který nemá úplně čisté ruce. Zdá se, že má prsty v polických intrikách i v manipulaci s měnou. Rozlousknout tenhle oříšek ale není tak úplně snadné. Holmes trpí bolestmi a navíc závodí s časem. Podaří se mu překazit Moriartyho plány?Mistr dedukce Sherlock Holmes se vydává po stopách zločinců v seriálu Jak prosté vždy ve čtvrtek od osmi večer na Nova Cinema, a to hned ve dvou dílech za sebou! Momentálně běží první série. Pokud vám aktuální díly utekly, nezoufejte! Po odvysílání je celé najdete na videoportálu NOVA PLUS!NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nesmrtelný detektiv Sherlock Holmes: Podívejte se na nejlepší novodobé adaptace slavného románu

Charakteristická čepice zmizela, včely zůstaly. Jak se liší nová adaptace Sherlocka Holmese od knižní předlohy?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady