Snaží se něco utajit? Robert de Niro odmítá navštěvovat Francii kvůli závažnému obvinění!

Snaží se něco utajit? Robert de Niro odmítá navštěvovat Francii kvůli závažnému obvinění!
Zdroj: TV Nova

Ďábel nosí Pradu v novém. Anne Hathaway si tentokrát zahrála šéfku módního start-upu a za pomocníka dostala moderním světem nepolíbeného seniora Roberta De Nira! Co jste o tomto podivuhodném herci nevěděli?

Držitel dvou Oscarů Robert De Niro se ve snímku Stážista (The Intern, 2015), představí v roli Bena Whittakera. Ben je ovdovělý důchodce, kterého už nebaví procházky parkem a nedělní bingo. V sedmdesáti letech se rozhodne vrátit zpět do hry a přihlásí se do programu seniorských stážistů v rychle rozvíjející se společnosti provozující e-shop s módou.

FOTO:  TV Nova

Ben se tak ocitá v naprosto neznámém prostředí. Musí čelit mladému kolektivu, technologickým novinkám a především nepřístupné šéfce Jules Ostin (Anne Hathaway). De Niro v komediálním dramatu ztvárnil aktivního seniora, který se s humorem vypořádává s moderním světem a na oplátku svým, o několik generací mladším, kolegům předává své životní zkušenosti!

Galerie

Film diváka upoutá kombinací humoru a upřímnosti s jakou je vyprávěn. Navíc celý příběh podtrhává svým výkonem vynikající Robert De Niro. Podívejte se, co jste o něm doposud netušili:

1) Oscar je nejcennější ocenění jakého se herci může dostat. De Niro zlatou sošku obdržel již dvakrát, za role ve filmu Kmotr 2 (1974) a Zuřící býk (1980). 

2) De Niro vyrůstal v newyorské čtvrti přezdívané „Malá Itálie“, oba jeho rodiče byli umělci. Robert De Niro senior byl svérázným malířem.

3) Protože byl nepřirozeně bledý, v mládí so vysloužil přezdívku Bobby Milk“.

4) S Marlonem Brandem jsou jediní dva herci v historii, kteří obdrželi Oscara za ztvárnění stejné postavy, a to Vita Corleone.

5) De Niro je jedním z nejbohatších herců v Hollywoodu. A to nejen díky svým filmům. Kromě hraní a režírování je úspěšným podnikatelem. V New Yorku vlastní realitní kancelář, v LA produkční společnost a v neposlední řade hotely a restaurace po celém světe.

6) V roce 2008 byl ve Francii veřejně vyšetřován pro možné spojení s prostitucí. Podezření De Nira urazilo natolik, že vyhlásil „válku celé Francii“. Už ji nikdy nenavštívil.

7) De Niro je vítězem i mimo stříbrné plátno. V roce 2003 mu byla diagnostikována rakovina, kterou úspěšně porazil!

8) Patří k nejlepším hercům Hollywoodu a svým rolím obětuje téměř vše. Během přípravy na roli ve snímku Taxi Driver (1976) jezdil dva týdny jako řidič taxíku. Pro roli Jake La Motty přibral neuvěřitelných 27 kilo a pro autentičnost ve filmu Mys hrůzy (1991) si nechal od svého zubaře znetvořit zuby za 5 000 dolarů a následně zase opravit za 20 000 dolarů.

 

Jak senior našel nový smysl života, můžete vidět ve snímku Stážista na TV Nova v sobotu 12.5. od 20:20, nebo v nedělní repríze od 17:40 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ HEREČKA HISTORIE Meryl Streep slaví narozeniny: Připomeňte si její nejlepší filmové role!

TOP 10 FILMU Zpátky do ringu: V 70 letech musel De Niro absolvovat brutální trénink!

KULTOVNÍ FILMY mohly vypadat úplně jinak! Kde všude měl Robert de Niro hrát?

Sdílet

Nejnovější videa

Články