TRABLE PŘI NATÁČENÍ komedie Španglicky snadno a rychle: Jazyková bariéra málem zabránila vzniku filmu!

TRABLE PŘI NATÁČENÍ komedie Španglicky snadno a rychle: Jazyková bariéra málem zabránila vzniku filmu!
Zdroj: TV Nova

Natáčení romantické komedie Španglicky snadno a rychle doprovázela spousta nesnází. Testovacímu publiku se film vůbec nelíbil, ale tou největší překážkou byla jazyková bariéra mezi režisérem a velmi důležitou postavou...

Komedie Španglicky snadno a rychle vypráví příběh Johna Claskyho (Adam Sandler). Ten pracuje jako vyhlášený šéfkuchař, což mu dovoluje dopřávat sobě i své rodině opravdový luxus. Během pobytu ve svém prázdninovém domě v Malibu se setkává s krásnou hospodyní Flor, která se před krátkou dobou společně se svou dcerou přestěhovala z Mexika do Spojených států. Po opuštění rodné země si myslela, že její život konečně dostane ten správný směr. Práce hospodyně v domě bohatého šéfkuchaře ji však vyvede z omylu!

FOTO:  TV Nova

Běhěm natáčení se tvůrci nevyhli různým komplikacím. Co jste o slavné romantické komedii možná nevěděli?

Paz Vega, představitelka Flor, neuměla v době natáčení anglicky, což značně komplikovalo její komunikaci s režisérem snímku. Na place tak musel být neustále přítomen tlumočník.

Herečka Sarah Steelová přibrala kvůli své roli Bernice téměř sedm kilogramů.

FOTO:  TV Nova

– O roli Flor měla zájem i Eva Longoria, představitelka Gabrielle z populárního seriálu Zoufalé manželky.

– Kazeta, kterou Flor poslouchá, aby se naučila anglicky, byla skutečná.

– Kuchaři, které je možné zahlédnout v restauraci hlavního hrdiny, nebyli herci. Byli to studenti nedaleké kulinářské akademie.

Galerie

– Film měl 13 testovacích projekcí, aby mohli režiséři zhodnotit reakce publika. Testovacímu publiku se konec filmu nelíbil, a tak byly dodatečně přidány ještě dvě scény!

– Filmu se nevyhla ani jedna zásadní logická chyba. Flor si v jednu chvíli potřebuje najít „denní práci“. Do dvou stávajících prací, prádelně a v cestovní kanceláři, však také chodí přes den! Že by její den měl více hodin než den běžného smrtelníka?
 

Komedii Španglicky snadno a rychle sledujte v sobotu 17. února 2018 ve 14:55 na Nově a pak v repríze 18. února 2018 ve 12:30 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Trable Na sv. Valentýna: S jakými problémy bojovali tvůrci populární komedie? Šlo hlavně o peníze!

VŠIMLI JSTE SI? Během natáčení slavného filmu otěhotněla hollywoodská hvězda. A na příkaz režisérky!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady