První prezidentskou debatu sledovalo na TV Nova přibližně 1,5 milionu diváků nad 15 let

Prezidentská debata na TV Nova získala obrovskou pozornost. V debatě s Reyem Koratengem Miloš Zeman slíbil, že pokud vyhraje, bude méně namyšlený a sebevědomý. Současný prezident reagoval i na evropské otázky jednak na přijetí samotného eura, ale také postavení ČR v eurozóně. Podle něj se naše republika chová ustrašeně.

Miloš Zeman odmítl komentovat nepřítomnost svého protikandidáta, zde jsou jeho slova: „Protože tu pan Drahoš není z jakéhokoliv důvodu přítomný, tak se k němu nebudu vyjadřovat," dále vyzval voliče, aby v hojném počtu dorazili k volbám, podle Zemana hrozí remíza.

Vyjádřil se také k současné parlamentní krizi, kterou způsobilo vydání Andreje Babiše poslanci. Současný prezident nevylučuje, že by do funkce premiéra jmenoval někoho jiného z hnutí ANO. „Já v žádném případě nebudu zasahovat do hnutí ANO, jak se rozhodne, tak bude," řekl Zeman.


FOTO:  TV Nova

 

Současný prezident reagoval i na evropské otázky nejen přijetí samotného eura, ale také postavení ČR v eurozóně, podle něj se naše republika chová ustrašeně a bojíme se, že nás někdo okřikne.

Dle průběžných orientačních výsledků měření sledovanosti televize, dodávaných společností Nielsen Admosphere, a.s., sledovalo prezidentskou debatu přibližně 1 milion 500 tisíc diváků starších 15 let, což činí 30 % procent ze všech lidí této věkové skupiny, kteří v tuto chvíli sledovali televizi.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zeman: Mynář nemá pozici jistou. Dluhy by se neměly odpouštět

Pravda o Zemanově zdraví! Proč na sebe s Korantengem mrkali?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady