TO JSOU SVALY! Z ošklivého smolaře Nevilla z Harryho Pottera je dnes namakaný fešák! FOTO

TO JSOU SVALY! Z ošklivého smolaře Nevilla z Harryho Pottera je dnes namakaný fešák! FOTO
Zdroj: YouTube.com

Matthew Lewis se do diváckého povědomí dostal díky roli komického Nevilla Longbottoma v sérii o Harrym Potterovi. Mladý klouček s předkusem se od uvedení posledního dílu ságy změnil k nepoznání! Čemu se věnuje dnes a kde ho diváci můžou vidět?

Příběh o mladém kouzelníkovi Harrym Potterovi, který po smrti rodičů žije u své tety a strýce, zná téměř celý svět. Od nástupu do školy čar a kouzel v Bradavicích se společně se svými dvěma přáteli Hermionou a Ronem dostává do jednoho průšvihu za druhým a odhaluje záhady čarodějnické instituce. Leckdy se do patálií ústřední trojice zapletl i někdo ze spolužáků. Častokrát to býval právě nemotorný Neville Longbottom, kterého ztvárnil britský herec Matthew Lewis.

FOTO:  facebook.com


Matthew se narodil v Západním Yorkshiru v Anglii. Herectví ho lákalo již od útlého dětství, a proto začal v pěti letech navštěvovat herecký kroužek. Když se pak v roce 2000 konal v jeho rodném městě casting na postavu Nevilla Longbottoma, naskytla se Matthewovi náramná šance. Konkurz vyhrál a zajistil si tak doživotní slávu!

Poznáte herce z Harryho Pottera na fotce z dětství? Dnes ho milují stovky žen!

Kromě filmů ze série Harry Potter jeho herecká filmografie moc děl nečítá. V roce 2012 se objevil ve vedlejší roli britského kriminálního thrilleru Vloupačka a o další čtyři roky později ve romantickém dramatu Než jsem tě poznala. V roce 2018 se však vše změní – objeví se v očekávaném filmu Terminal, kde si zahraje po boku Margot Robbie nebo Simona Pegga!

FOTO:  Attitude


Matthew musel kvůli roli v Harrym Potterovi nosit falešné křivé zuby, o dvě velikosti větší boty a plastikové kousky za ušima, aby mu více odstávaly. Proto si většina diváků mladého herce vybavuje jako nevzhledného studenta bradavické kouzelnické školy. O to větším šokem je pro fanoušky čarodějnické ságy hercův skutečný vzhled. Posuďte sami!

Galerie

Poslední díl slavné ságy s názvem Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 sledujte v sobotu 20. ledna 2018 ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEJ UČITEL Z BRADAVIC: Ke kterému byste chodili nejraději? HLASUJTE!
 
Odvážná nejen na plátně, ale i v soukromí. Maggie Smith z Harryho Pottera natáčela s rakovinou, ale nikomu nic neřekla

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady