• TV Nova
  • SOUBOJ SUPERHRDINŮ: Je nejlepší sólový film Iron Mana, Batmana nebo někoho úplně jiného? Hlasujte!

SOUBOJ SUPERHRDINŮ: Je nejlepší sólový film Iron Mana, Batmana nebo někoho úplně jiného? Hlasujte!

SOUBOJ SUPERHRDINŮ: Je nejlepší sólový film Iron Mana, Batmana nebo někoho úplně jiného? Hlasujte!
Zdroj: Nova.cz

Který ze superhrdinů, kteří úspěšně zazářili na filmovém plátně, je podle vás nejlepší? Thor, Iron man, nebo jiný? Hlasujte pro svého favorita!

Podmínkou pro kvalifikaci do tohoto hlasování je mít na kontě úspěšný zářez na filmovém plátně s vlastním sólo projektem. O kterém superhrdinovi byl natočen nejlepší film?

Thor
Ze severské mytologie se Bůh hromu přes stránky komiksu dostal na stříbrná plátna. Je vazba s bujnými blond kadeřemi, fešáckým brněním a šikovným kutilským nástrojem.

Na kontě má tři sólo filmy, ukázal se v obou Avengers a mihl se i u Doctora Strange. 

FOTO:  Archiv TV NovaIron Man
Génius, alkoholik, miliardář. To je Tony Stark, jeden z nejbohatších lidí na světě. A taky je jedním ze zakladatelů Avengers a ke své hambě i tvůrce jejich zkázy - Ultrona.

Celý filmový vesmír Marvel započal právě jeho sólovým filmem, dnes má na kontě tři, jako host však byl ve spoustě dalších filmů. 

FOTO:  oficiální zdrojSpider-man
Štípnutí zmutovaným pavoukem stvořilo pavoučího muže s podezřelým nedostatkem nožiček. 

Tady se filmaři snažili dlouho, vznikla nejdříve trilogie, poté jsme se dočkali restartu a dvou nových filmů až nakonec přišel druhý restart, Spidey nám byl představen ve filmu, kde jen hostoval a když konečně v poslední reinkarnaci dostal vlastní film, nebyl důvod k nespokojenosti.

Celkové skóre: 6 filmů a prozatím jedna hostovačka.
Batman

Okřídlená myš po nocích děsí zločince. 11 sólo filmů (ano, počítáme i LEGO Batmana) a pár hostovaček/týmovek (ano, sem počítáme i Batman vs. Superman).

Ten šikovný pásek mu nejde nezávidět. To skóre je také slušné a to je třeba zdůraznit, že se počítají pouze filmy, které šly do kin, ne jen na video.
FOTO:  oficiální zdrojSuperman
Je to pták? Je to letadlo? Je to jeden z nejstarších populárních superhdrinů, který vznikl již v roce 1933! Na kontě již má 7 filmů a pár hostovaček/týmovek (ano, i sem počítáme Batman vs. Superman).
FOTO:  Archiv TV NovaWonder Woman
Jediná dáma v našem seznamu a zrovna Amazonka s kouzelným lasem! Na kontě má teprve svůj první sólo film, ale bylo už předem jasné, že u jednoho nezůstane.
FOTO:  oficiální zdrojWolverine
Namakaný kočkomuž s vyztuženými drápy a dokonalým hojením. Wolverine má na kontě 3 sólovky a řadu X-men filmů, které si taky tak trochu kradl pro sebe...
FOTO:  oficiální zdrojDeadpool
Nikdo mu neveřil, hlavně studio ne. Opakovaně mu snižovali rozpočet a on si z toho ve svém zatím jediném filmu dělal legraci. Drzou, vulgární a drsnou. Ve filmu, z kterého se stal obrovský hit. 
FOTO:  oficiální zdrojCaptain America
Kapitán se poprvé objevil na stránkách komiksu v roce 1941. Jeho účel byl povzbudit vzhledem k probíhající válce a případně i postrčit k narukování do armády. V prvním sólo filmu Kapitána se ale tvůrci s jeho propagandistickou minulostí poprali více než důstojně a nyní má na kontě tři sólovky a spoustu hostovaček.Hellboy
Pekelník, který se stydí za své rohy, a proto si je brousí. Dočkal se dvou filmů a letos bychom se měli dočkat restartu. Co je třeba vypíchnout: první film se točil v Praze a Hellboy se v něm utkal s hipsterským Karlem Rodenem!
FOTO:  Archiv TV NovaDoctor Strange
Jsi čaroděj, Harry! ...Počkat, to patří jinam. Stephen Strange je brilantní světoznámý neurochirurg, jehož schopnostem se vyrovná snad jen jeho ego. Jenže jeho svět se rozpadne ve chvíli, kdy má těžkou autonehodu a jediné, co by mu mohlo pomoci k plnému uzdravení, je magie. Na cestě za zázračným lékem se z něho stane kouzelný ochránce Země.

Na kontě má pouze první film a hostovačku ve třetím Thorovi.

FOTO:  oficiální zdrojBlade

Věděli jste to? Lovec upírů, Blade, zvaný též Denní tvor,  je superhrdina! No, dá se to tak říct. Patří ke stáji Marvel a na stránkách komiksů se se svými kolegy často setkává. 

Má na kontě tři filmy, přičemž ten druhý se navíc odehrává v Praze.

FOTO:  oficiální zdroj
ČESTNÉ ZMÍNKY:
Punisher (3 filmy), Ghostrider (2 filmy), Constantine (1 film), Green Lantern (1 film), Daredevil (1 film), Catwoman (1 film), Ant-man (1 film), Man-Thing (1 film), Elektra (1 film), Jonah Hex (1 film), Hulk (2 filmy).

A teď už k samotnému hlasování!A pokud máte chuť na nějaký superhrdinský film, můžete se těšit na druhého Iron Mana 19. 1. 2018 od 20:20 na TV Nova nebo v repríze 20. 1. 2018 od 17:50 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jim Carrey jako severský bůh? I tak mohl vypadat fantasy snímek Thor!

TOP 6: I skvělý film Iron Man má pár chyb. Ty nejzásadnější vás praští do očí!
Kir
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady