FOTO: Kam se poděl opěvovaný sexsymbol? Mentalista Simon Baker zarostl a pořádně přibral!

FOTO: Kam se poděl opěvovaný sexsymbol? Mentalista Simon Baker zarostl a pořádně přibral!
Zdroj: TV Nova

Simon Baker šokoval svým aktuálním vzezřením! Doby, kdy se jako Patrick Jane objevoval v seriálu Mentalista dokonale oholený a v perfektně padnoucím obleku, jsou dávno pryč. Čas je k australskému herci nemilosrdný. Tohle že má být ten švihák, který rozlousknul každý zločin?

Než se proslavil coby slavný Mentalista, vystřídal Simon Baker celou řadu profesí – pracoval v nočním baru, živil se jako elektrikář i zedník, rozvážel pizzu nebo hlídal sklady. Nějakou dobu se také závodně věnoval surfingu, v Seattlu dokonce nastoupil na Vyšší zdravotní školu, kterou však nikdy nedokončil. Po několika letech hledání sebe sama se začal Simon Baker věnovat modelingu.Blonďatý hezoun, pro kterého bylo sedmileté působení v Mentalistovi největším úspěchem kariéry, se mění k nepoznání. Zahodil vestu a sako a místo toho popadnul surfařské prkno. Na plážích v rodné Austrálii však nepůsobí jako sexy sportovec, kterého si diváci pamatují z televize, ale spíše jako trosečník z Robinsonova ostrova.

FOTO:  Profimedia


Navíc v předklonu se herci viditelně rýsuje bříško. Vzhledem k tomu, že fyzicky velmi náročným surfováním tráví každou volnou chvíli, je to s podivem. Možná si začal dopřávat více sladkého, anebo se na něj jenom podepisuje zub času.


FOTO:  Profimedia


Simona Bakera v jeho nejlepší formě můžete sledovat v seriálu Mentalista každý všední den od 14:10 a 15:05 na Nově.NEPŘEHLÉDNĚTE:
Federální agenti porušují mexické zákony! Jakých chyb jste si ještě mohli všimnout v seriálu Mentalista?

TO JE CHLAP! Charizmatický svůdce a bystrý detektiv Simon Baker už pět let nikde nehrál. Tušili jste proč?

SIMON BAKER: Jaký je herec v reálném životě? Charismatický detailista a svůdník rozhodně ne!

Autor: Maci

Sdílet

Nejnovější videa

Články