ROLE SNŮ: Harry Styles v hlavní roli v dalších Hvězdných válkách! Koho by měl hrát? Mistra Yodu ne

ROLE SNŮ: Harry Styles v hlavní roli v dalších Hvězdných válkách! Koho by měl hrát? Mistra Yodu ne

Třiadvacetiletý Harry Styles má za sebou krátkou, ale intenzivní kariéru v boybandu One Direction a momentálně zažívá rok snů. Vydal první singl, představil sólovou desku a zazářil v megatrháku Dunkerk. Nyní prosákly na povrch informace o dalším pokračování Star Wars!

Jeho hlas mu vydělával miliony v pouhých šestnácti letech, jeho hříva plnila stránky světových magazínů a časopisů a jeho přidrzlá povaha kradla srdce všem dívkám (modelkám Victoria´s secret nevyjímaje). Existuje někdo, kdo nezná Harryho Stylese? Je to bývalý člen britské klučičí kapely One Direction a velká hvězda, kvůli které mladé holky křičí a omdlévají a ty starší ho tajně milují.

FOTO:  Profimedia / instagram

Populární idol se v nedávné době rozhodl věnovat filmu. Kvůli roli ve válečném filmu Dunkirk si nechal ostříhat své dlouhé vlasy a věnoval je na charitu. Ve filmu ztvárnil postavu Alexe, který se zoufale snaží, společně s dalšími 330 tisíci vojáky, uprchnout z Dunkerku, který je obležený německou armádou. Za svůj výkon byl odměněn vlnou pozitivního kritiky. Padala dokonce slova typu: „I přes to, že ho nemusíte znát, vybrali byste si ho jako nejzajímavější postavu celého filmu!
FOTO:  oficiální zdroj

O Dunkerku se už mluví jako o nejlepším filmu režiséra Christophera Nolana a jako potenciálně horkém zboží na blížících se Oscarech. Zbude tam jeden pro začínajícího herce za vedlejší roli? To ukáže teprve čas. Pohledný Styles nenechává nic náhodě a s velkou pravděpodobností se chystá natočit další film. A ne jen tak ledajaký!
FOTO:  oficiální zdroj

Harry prošel do nejužšího výběru konkurzu na postavu mladého Han Sola pro roli ve filmu Star Wars. Nejedná se o klasickou sérii Hvězdných válek, ale o film, který by časově předcházel čtvrtému dílu s názvem Nová naděje. Snímek by měl ukazovat, jaký byl pohledný pirát Han Solo předtím, než potkal Luka Skywalkera a princeznu Leiu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Nejen herecká hvězda: Harrison Ford zachraňoval životy i v reálu! Komu pomohl?

Ztráta ve STAR WARS: Zemřela Carrie Fisher, hrála krásnou Leiu

Autor: Waci
Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady