• TV Nova
  • Hlava rodiny z Kroku za krokem DNES: Duffyho byste nepoznali! Zestárl, zešedivěl a stal se spisovatelem! FOTO

Hlava rodiny z Kroku za krokem DNES: Duffyho byste nepoznali! Zestárl, zešedivěl a stal se spisovatelem! FOTO

Hlava rodiny z Kroku za krokem DNES: Duffyho byste nepoznali! Zestárl, zešedivěl a stal se spisovatelem! FOTO
Zdroj: TV Nova

Patrick Duffy alias Frank Lambert z Kroku za krokem byl znám divákům už jako Bobby ze seriálu Dallas. V poslední době o něm ale nebylo moc slyšet, co vlastně dělá a jak vypadá?

Patrick Duffy se narodil 17. března 1949. V dětství toužil po dráze profesionálního atleta a ještě jako náctiletý se stal certifikovaným scuba potápěčem (potápění s přístrojem). Nicméně byl zároveň členem školního ochotnického souboru a to jej nakonec dovedlo k rozhodnutí studovat herectví na univerzitě v Seattlu. Byl mezi dvanácti přijatými z přibližně 1200 uchazečů. V posledním ročníku potkal svou budoucí ženu Carlyn, která tančila balet. Ta jej přivedla k buddhismu!

 

Vzali se v roce 1974 a poté se přestěhovali do New Yorku, kde Patrick účinkoval v několika divadelních hrách, kvůli živobytí však taktéž pracoval jako tesař. Ještě v témže roce se přestěhovali do Hollywoodu a měli syna, kterému dali jméno Padraic.

FOTO:  Oficiální zdroj


Patrick získal několik drobných televizních a filmových rolí, ale úspěch se ne a ne dostavit, a tak se živil jako malíř pokojů. V roce 1977 však nastal zlom díky hlavní roli ve scifi seriálu Muž z Atlantidy a cesta k úspěchu byla zpečetěna o dva roky později, kdy se Patrick začal objevovat jako Bobby Ewing v seriálu Dallas.

 

Ztvárnil mnoho filmových i televizních rolí, minimálně pro české diváky však je tou nejvýraznější jednoznačně Frank Lambert z Kroku za krokem. V populárním komediálním seriálu dokonce 49 epizod sám režíroval. A co vlastně dělá dnes?

FOTO:  oficiální zdroj

Stále se objevuje jak v televizních, tak filmových rolích. Kromě obnoveného Dallasu, který vydržel dva roky, se však v posledních letech neobjevil v ničem výraznějším. Trochu to ale vynahrazuje faktem, že napsal knihu ke svému průlomovému projektu Muž z Atlantidy, kde hrál pravděpodobně posledního přeživšího Atlanťana, který trpěl ztrátou paměti. Patrick ve své knize rozvíjí minulost hrdiny, kterého v mládí ztvárnil.

FOTO:  Instagram


Patrickovi již pomalu táhne na 70, ale rozhodně vypadá mladší, co říkáte?

GalerieCO JSTE MOŽNÁ NEVĚDĚLI:
- Rodiče Patricka se stali obětmi ozbrojeného přepadení, když jejich rodinný bar přepadli v roce 1988 dva opilí mladíci s brokovnicí. Pachatelé dostali doživotí.

- Patrick a Sasha Mitchell (Cody z Kroku za krokem) si spolu zahráli ještě před populárním sitcomem, i v Dallasu hrál Patrick Sashova strýce.

 
Komediální seriál Krok za krokem můžete sledovat každý všední den od 12:35 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Krok za krokem po 26 letech: Co dnes dělá roztomilá Al Lambert? Porodila a je moc krásná!

Kouďák z kultovního sitcomu Krok za krokem: Je z něj potetovaný svalovec a je před těžkým rozhodnutím 

Kir
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady