NEUVĚŘITELNÉ FOTO: Už to není ten roztomilý Brendan z Kroku za krokem. Vyrostl, zarostl a je z něj pirát!

NEUVĚŘITELNÉ FOTO: Už to není ten roztomilý Brendan z Kroku za krokem. Vyrostl, zarostl a je z něj pirát!
Zdroj: oficiální zdroj / facebook.com

Po malém Brendanovi Lambertovi se po jeho odchodu ze seriálu Krok za krokem slehla zem. Přestal se věnovat filmovému i seriálovému herectví, ale svým způsobem hraje dodnes... A hodně se změnil! Poznali byste ho vůbec?

Josh Byrne se narodil 15. února 1984 v Los Angeles. Před obsazením do seriálu Krok za krokem ztvárnil několik rolí, zlomem pro jeho hereckou dráhu však byla až právě role Brendana Lamberta.

FOTO:  oficiální zdroj / facebook.com

Brendan byl nejmladším členem početné seriálové rodiny. V průběhu seriálu se však začal objevovat méně a méně... A v předposlední sérii se neobjevil vůbec. Zajímavé je, že i když ze seriálu zmizel, nebyla tam o něm už nikdy žádná zmínka. Patrick Duffy, který hrál jeho otce, v jednom z rozhovorů prohlásil, že scénáristé bohužel již nevěděli, jak nadále jeho postavu využívat a rozvíjet. Zajímavostí je, že se ve finále 5. série, kdy Josh Byrne v seriálu účinkoval naposledy, narodila do rodiny Lambertových-Fosterových dcera Lily. Té bylo na počátku další série jako mávnutím kouzelného proutku 5 let.

FOTO:  facebook


Seriál měl celkem sedm sérií, poslední díl měl premiéru v červnu roku 1998. Josh Byrne si jako Brendan Lambert zahrál ve 132 dílech z celkových 160.

FOTO:  facebook


Josh Byrne ze seriálu zmizel beze stopy, pověsil herectví na hřebík a nikde již neúčinkoval. Údajně na Krok za krokem nevzpomíná vůbec v dobrém a nerad o něm mluví. Věnuje se tzv. larpům, což jsou hry založené na hraní rolí. Jde vlastně o divadelní improvizaci, na rozdíl od divadla ale v larpu nehrajete pro žádné publikum, pouze pro sebe a své spoluhráče. Jste v něm zároveň hercem i divákem. Hru a její příběh tvoříte sami, nejste tedy nijak omezeni scénářem ani režisérem. Josh údajně miluje hlavně pirátské larpy. S mladým Brendanem jej spojuje už jen úsměv a upřímné oči. Co říkáte, poznali byste jej?

Galerie

Věděli jste, že byl Josh Byrne za svou roli v Kroku za krokem dvakrát nominován na ocenění Young Artist Award?


Seriál Krok za krokem sledujte každý všední den od 12:30 na Nově.


ČTĚTE TAKÉ:

Krok za krokem po 26 letech: Co dnes dělá roztomilá Al Lambert? Porodila a je moc krásná!

Dana ze seriálu Krok za krokem: Šprtka v seriálu i životě! Poznáte ji DNES? FOTO

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady