• TV Nova
  • UNIKÁTNÍ FOTO: Profesorka McGonagallová z Harryho Pottera byla nevídaná kráska. Podívejte se!

UNIKÁTNÍ FOTO: Profesorka McGonagallová z Harryho Pottera byla nevídaná kráska. Podívejte se!

UNIKÁTNÍ FOTO: Profesorka McGonagallová z Harryho Pottera byla nevídaná kráska. Podívejte se!
Zdroj: Oficiální zdroj

Představitelka profesorky Minervy McGonagallové z oblíbené čarodějnické ságy Harry Potter letos v prosinci oslaví 83. narozeniny. Neuvěříte, jaká to byla v mládí kráska!

Je až neuvěřitelné, jak se změnily dětské hvězdy z Harryho Pottera. Celá jedna generace je viděla vyrůstat doslova před kamerami. Kromě školáků se však v kouzelnické sáze Harry Potter objevují i starší herci – zejména v rolích profesorů. Roli přísné, ale spravedlivé profesorky proměn ztvárnila herečka Maggie Smith. Tato opravdová dáma je jednou z nejváženějších hereček své generace. Většina lidí si ji pamatuje až z ejích pozdějších filmů, tušili jste ale, jak vypadala za mlada? Nepoznali byste ji!

FOTO:  oficiální zdroj

Herecké kariéře se Maggie věnuje už přes půl století a za své výkony získala mnoho ocenění. V roce 1989 jí byla udělena dokonce Britská koruna za skvělé dramatické schopnosti. Mimo jiné je také dvojnásobnou držitelkou Oscara!

FOTO:  oficiální zdroj

Málokdo však ví, jak silnou vůli herečka musela mít během natáčení filmu Harry Potter a Princ dvojí krve a jak moc se musela přemáhat – bojovala totiž s rakovinou a střídala ozařování v nemocnici se září reflektorů na place. Tento boj, o kterém štábu vůbec neřekla, nakonec naštěstí vyhrála!

FOTO:  Profimedia

Sérii o kouzelnickém učni Harrym Potterovi můžete sledovat každou sobotu od 20:20 na TV Nova. V sobotu 9. 12. se můžete těšit na film Harry Potter a tajemná komnata!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

7 chyb, kterých jste si ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár určitě nevšimli!

HARRY POTTER: Těchto filmových chyb jste si na 99% rozhodně nevšimli!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady