ÚSPĚŠNÁ KAPELA SLZA PROZRAZUJE: Fanynky na nás čekají ráno před domem se snídaní!

Stále žádanější dvojice hřející se na českém hudebním výsluní, skupina Slza, doslova ovládla předávání hudebních cen Český slavík 2017. Nejenže jejich výstup byl doslova elektrizující, ale také totálně odboural většinu fanynek. Jak vůbec kluci zvládají jejich nápor?

Kapela Slza, držitel ocenění objev roku v anketě Český slavík 2016 a vítěz cen Žebřík za skladbu roku, má fanouškovskou základnu zejména u mladých náctiletých dívek, které bývají mnohdy dost urputné. Nabízí se tedy otázka, jestli by své soukromí neměli hudebníci naopak chránit. „Naopak, naše fanynky jsou hrozně v pohodě. Dostáváme spousta dárků a jsme za ně rádi,” kroutí hlavou Petr Lexa.

FOTO:  TV Nova

Nakonec ale moderátor Petr Říbal z kluků dostal přece jen pár zážitků, které byly lehce za hranou běžného fanouškovského chování. „Stany nám před barákem sice nikdo nestaví, ale nosí nám snídaně,“ přiznává s úsměvem Lukáš Budil a následně dodává „Teda víc Petrovi než mně!“
FOTO:  oficiální zdroj

Kluci mají za sebou pořádný kus práce a v nabitém roce toho stihli opravdu hodně. Koncerty, vydání nového singlu a další desky s názvem Holomráz. V samotné skladbě Holomráz se zpívá o tom, že život není vždy procházkou růžovým sadem, že je ale potřeba najít odvahu bojovat, ne životem jen nečinně proplouvat. „Ač holomráz je venku, žár je v nás“ je ústředním motivem a pojítkem všech skladeb druhé desky, která nese stejný název jako singl.

Naživo fanoušci uslyší nové písně na jaře 2018 v rámci velkého halového turné, které začne 28. února ve Sportovní hale Vodova v Brně.

Celý záznam ze zákulisí Českého slavíka 2017 najdete ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Český slavík Mattoni ONLINE: Karel Gott získal už 42. Slavíka, Lucie Bílá slavila podvacáté

Měl Karel Gott velký náskok? A ohrozila Farna Bílou? Podrobné výsledky Českého slavíka

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady