TO SE NEPOVEDLO: Jedna scéna z filmu 50x a stále poprvé diváky pořádně naštvala!

TO SE NEPOVEDLO: Jedna scéna z filmu 50x a stále poprvé diváky pořádně naštvala!
Zdroj: TV Nova

Proč naštval film 50x a stále poprvé některé diváky? A jaké vtipné chyby si filmaři při natáčení nevšimli? Tyto zajímavosti jste o oblíbené romantické komedii určitě nevěděli!

Romantickou komedii 50x a stále poprvé natočil v roce 2004 Peter Segal. Hlavním hrdinou tohoto filmu je ošetřovatel arktických vodních zvířat Henry Roth (Adam Sandler), který se v místní kavárně seznámí s krásnou Lucy Whitmore (Drew Barrymore), do níž se zamiluje.

Na druhý den se proto vydává na stejné místo, aby se znovu potkali. Lucy si ho ale nepamatuje a Henry začíná zjišťovat, že o lásku této ženy bude muset bojovat každý den znovu a znovu, protože Lucy trpí poruchou paměti...

 

Co jste o tomto filmu určitě nevěděli?

1. V tomto snímku je prozrazen konec filmu Šestý smysl (1999), což naštvalo několik diváků, kteří tuto klasiku ještě neviděli a chtěli se na film podívat!
 

2. Ve filmu si zahrála i manželka Adama Sandlera! Ztvárnila zde roli zubařky. V jejím zubařském křesle mohou diváci vidět Lindu Segal, která je pro změnu manželkou režiséra filmu Petera Segala. A v reálném životě je zubařka!
 

3. Podnik, ve kterém se Lucy a Henry potkávají, je reálný. Tato funkční kavárna byla využita i v jiných filmech – natáčely se zde například scény z filmů Jurský park (1993) nebo Slzy slunce (2003).
 

4. Producenti chtěli původně do hlavní ženské role obsadit Cameron Diaz či Julii Roberts. Dovedete si film s těmito herečkami představit?

Galerie

5. Původně se měl tento film jmenovat „50 First Kisses“, tedy 50 prvních polibků.
 

6. Exteriéry se natáčely v L.A. a na havajském ostrově Oahu s nádhernými plážemi.
 

7. Když se Lucy a Henry poprvé setkají u něj v práci, vidí delfíny Mary-Kate a Ashley. Že vám tato jména zní povědomě? Delfíni byli pojmenováni po slavných sestrách Olsenových!
 

8. Filmu se nevyhnula ani jedna vtipná chyba. Ke konci snímku, když Lucy kreslí jeden ze svých obrazů, má v ruce štětec. Pokud se ale pozorně zadíváte na obraz před ní, zjistíte, že je nakreslený uhlem.
 

9. Inspirací pro 50x a stále poprvé byl mimo jiné film Na Hromnice o den více, ve kterém se samolibý a otrávený reportér Bill Murray dostane do časové smyčky a prožívá neustále za sebou jeden a ten samý den.

 

Romantickou komedii 50x a stále poprvé můžete sledovat v neděli 26. listopadu od 11:55 na kanále Nova Cinema.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Improvizace i drama na place: Romantická komedie Nesvatbovi skrývá mnohá překvapení!

PIKANTNOSTI Z NATÁČENÍ Jak se zbavit nevěsty: Tajná svatba, kolaps na place i striptýz!

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články