• TV Nova
  • Kde všude se můžete potkat s Ro(c)kem podvraťáků? Nebudete se stačit divit!

Kde všude se můžete potkat s Ro(c)kem podvraťáků? Nebudete se stačit divit!

Kde všude se můžete potkat s Ro(c)kem podvraťáků? Nebudete se stačit divit!

Ro(c)k podvraťáků, další teenagerská komedie Karla Janáka, přichází s černým humorem a kriminální zápletkou. Můžete je ale vidět ještě někde jinde než ve filmu?

Všechno to začali Snowboarďáci, pokračovalo to Rafťáky a poté přišel na řadu Ro(c)k podvraťáků. Podvraťáci jsou z dílny režiséra Karla Janáka, který kombinuje humor s akčními a kriminálními prvky. Tento snímek je tedy poněkud odlišný od předchozích teenagerovských komedií. Podvraťákům, stejně tak jako Snowboarďákům a Rafťákům, vévodí již notoricky známá dvojice – Jiří Mádl a Vojtěch Kotek.

Co vás ale může překvapit je fakt, že spolu s filmem vznikla i stejnojmenná videohra, můžete tak spatřit Podvraťáky i ve „virtuálním světě“. Počítačová hra se zuby nehty drží svého filmového vzoru. Čtyři mladí rockeři mají zkušebnu v opuštěné kladenské vodárně. Sní o tom, že budou slavní a fanynky je budou pronásledovat na každém kroku. Cesta ke slávě bývá někdy ale pěkně trnitá, ještě když vám chybí peníze na pořádné nástroje. Okolnosti je donutí k zoufalému činu – ukrást psa šéfovi místní mafie, odstartují tak nečekaný sled událostí.

Kdyby vám film ani počítačová hra nestačily, můžete si tento podvraťácký příběh přečíst i v knížce. Tím pádem zaujme i ty, kteří dávají přednost papíru před televizní obrazovkou.

R(o)ck podvraťáků sledujte v neděli 24. září ve 22.05 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak básníkům chutná život: Jeden z herců dostal infarkt přímo na place!

TAJEMSTVÍ WILLA SMITHE: Plavat se naučil až při natáčení slavného filmu. Díky této žhavé krásce!

vac / pel
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady