VIDEO: Noví soutěžící i nové otázky! Co vás čeká v premiérových dílech Chcete být milionářem?

Chcete si ověřit, zda byste dokázali odpovědět na otázku za milion korun? Své znalosti můžete otestovat v premiérových dílech soutěže Chcete být milionářem? Oblíbenou show vás provede ostřílený moderátor Marek Vašut.

Chcete být milionářem? je celosvětově úspěšná show, která v minulosti vyvolala obrovský zájem i u českých diváků. V soutěži se objeví nová osmička soutěžících. Zbrusu nové díly populární soutěže přinesou opět napětí, risk, drama i zábavu. Dosáhne někdo na pohádkovou částku?

Soutěžící v průběhu pořadu odpovídá celkem na patnáct otázek se vzrůstající náročností, přičemž má vždy možnost vybírat ze čtyř variant. K dispozici má samozřejmě nápovědy, když je však vyčerpá, musí se spoléhat jenom sám na sebe.

Česká verze s názvem Chcete být milionářem? se objevila na televizních obrazovkách už v roce 2000 a vysílala se téměř pět let. Soutěž po dobu působení moderovali herec Vladimír Čech, Martin Preiss a také zpěvák Ondřej Hejma. Poslední díly uvádí oblíbený herec a moderátor Marek Vašut.


Na soutěž Chcete být milionářem? se můžete těšit od 23. srpna každou středu od 22:40 na TV NOVA.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
JAKUB ŠTÁFEK v rozhovoru při natáčení Specialistů šokoval: Prozradil, že ho holky vůbec nezajímají

PODZIM NA TV NOVA: Zbrusu nové pořady i pokračování úspěšných projektů. Na co se můžete těšit? Podívejte se!

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články