Zdrcený Chuck Norris málem přišel o manželku! Co se stalo?

Zdrcený Chuck Norris málem přišel o manželku! Co se stalo?
Zdroj: instagram/chucknorris

O akční hvězdě Chucku Norrisovi se mnoho let vyprávějí vtipy, kterého ho popisují jako nesmrtelného a neohroženého super hrdinu. Ale i Chuck Norris je pouze člověk, který má v životě mnoho starostí. Největší měl v době, kdy málem přišel o manželku. Co se stalo?

Americký herec s čerokíjskými a irskými kořeny Chuck Norris, vlastním jménem Carlos Ray Norris Jr., je známý po celém světě především díky své roli drsného rangera v seriálu Walker, Texas Ranger. Coby Cordell Walker díky svým dovednostem v bojových umění dopadl mnoho zločinců.

Ještě před tím, než začal natáčet seriál, se objevil v několika filmech. Slavná je především jeho bojová scéna s Brucem Lee ve filmu z roku 1972 – Cesta draka.

Chuck Norris je dokonce zakladatelem vlastního bojového umění chun kuk do, které vychází z korejského stylu tangsudo. Tento název dostalo až v roce 1990, ale vzniklo už dříve. Z volného překladu z korejštiny chun kuk do znamená „univerzální cesta“.

Seriál Walker Texas Ranger začal Norris natáčet v roce 1993 a měl 8 sérií. Známý se stal hlavně kvůli morálním hodnotám, které jsou v něm prezentovány. Hlavní postavy odrazují od užívání alkoholu a drog nebo se podílejí na veřejně prospěšných pracech.

Chuck není rangerem jen v seriálu. V roce 2010 ho texaský guvernér Rick Perry jmenoval čestným texas rangerem.

O Chuckovi Norrisovi se kvůli neohroženosti jeho postavy v seriálu začaly v roce 2005 ve velkém vyprávět vtipy. Nejdříve mu to vadilo a byl naštvaný, když některý z nich slyšel. Myslel si, že jde o posměšky. Nakonec ale zjistil, že ho lidé velice obdivují a vtipy na svou osobu začal milovat.

FOTO:  isifa.com

Herec, kterému je nyní 77 let to v životě ale neměl vždy lehké. Především v době, kdy jeho žena Gena v nemocnici bojovala o život po tom, co dostala rutinní injekci, zažil velmi krušné chvíle. Vedlejší účinky gadolinia obsaženého v injekci jí způsobovaly nesnesitelné bolesti. Po podezření na otravu gadoliniem se následně musela podrobit alternativní léčbě v Číně a v Nevadě, kde strávila 5 měsíců.
 

Nyní už je však v pořádku a s Chuckem Norrisme si užívají krásné společné chvíle!
 

Galerie


 

Seriál Walker, Texas Ranger, díky kterému se Chuck Norris proslavil, můžete sledovat od 20. srpna každý den na Nova Action.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
GALERIE: Semir z Kobry 11 vás dostane šílenými fotkami! V soukromí je drsnější než v seriálu

SIMON BAKER: Jaký je herec v reálném životě? Charismatický detailista a svůdník rozhodně ne!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady