NEJPRESTIŽNĚJŠÍ DÁREK K NAROZENINÁM? Svět nahání modelku a herečku, aby se stala novou BOND GIRL!

NEJPRESTIŽNĚJŠÍ DÁREK K NAROZENINÁM? Svět nahání modelku a herečku, aby se stala novou BOND GIRL!
Zdroj: Profimedia

Tvůrci nové bondovky si mohou oddechnout. Daniel Craig potvrdil účast v dalším díle. TMomentálně hledají novou bond girl a nebojí se jít za jednou z největších krásek současnosti! Modelka Victoria´s Secret se má stát v pořadí 78.

Když se řekne „Bond“ velmi často následně zazní i „girl“. Filmové partnerky agenta 007 si za půlstoletí života této série vydobyly svébytnou, ačkoliv zároveň i značně svéráznou pozici. Málokteré bondgirls totiž zůstanou v mysli diváků nejen jako elegantní doplněk, ale i jako trochu plnohodnotnější postavy. Několika z nich se to však napříč historií Jamese Bonda přece jenom povedlo.

FOTO:  oficiální zdroj

A zařadit se po bok Evy Green, Halle Berry, Moniky Belluci nebo Jany Seymorové? To je sen mnoha hereček i modelek. A nyní prsty tvůrců padly na extravagantní Caru Delevigne. Ta, než se stala herečkou, působila jako modelka a zpěvačka. Předváděla značky jako Burberry, Zara, Chanel a další. Třikrát byla na titulní straně Vogue. Také předváděla na mole modely od Victoria Secret. V roce 2012 se poprvé objevila v menší roli princezny Sorokoniny v adaptaci Anny Kareniny. A u malých rolí zůstala. Teprve nedávno ji Luc Besson dal šanci a obsadil ji do hlavní role v mezigalaktickém opusu Valerian a město tisíce planet.
FOTO:  Profimedia

A zdá se, že to bylo ku prospěchu. Několik dní po světové premiéře Valeriana přestal Craig vyhrožovat, že si podřeže žíly a souhlasil se čtvrtým dílem o agentovi 007. A pak se opět veškerá pozornost obrátila zpět na Caru. Celý svět ji začal nahánět, aby se stala další avantýrou nejznámějšího světového agenta.
FOTO:  Profimedia

Zajímavostí je, že už před třemi lety byla Cara jedna z horkých favoritek na hlavní ženskou roli ve filmu Spectre, kterou nakonec dostala francouzská herečka Léa Seydoux. Anglická kráska dnes slaví své pětadvacáté narozeniny a třeba jako dárek dostane prestižní roli v nově připravovaném filmu.


FOTO:  oficiální zdroj


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Nepřekonatelný James Bond: Který je podle vás ten pravý AGENT 007? Hlasujte!

NÁVRAT VE VELKÉM STYLU: Valerian a město tisíce planet má zaděláno na hit roku! RECENZE

KONEČNĚ JASNO! Kdo si zahraje agenta 007 v nové bondovce? Herec už podepsal smlouvuSdílet

Nejnovější videa

Články