SEX VE MĚSTĚ PO 20 LETECH: Jaký je skutečný život Carrie, Samanthy, Charlottte a Mirandy? Od seriálových postav se dost liší!

SEX VE MĚSTĚ PO 20 LETECH: Jaký je skutečný život Carrie, Samanthy, Charlottte a Mirandy? Od seriálových postav se dost liší!
Zdroj: Archiv TV Nova

Kultovní seriál o čtyřech kamarádkách, které hledají lásku, milují módu, New York a muže, slaví dvacet let. Proč byl tak úspěšný? Třeba proto, že tyhle ženy mají stejné starosti jako každá žena. Řeší partnery, práci, nevěru i módu. Jejich role je okamžitě vystřelily na výsluní popularity. Jaký je jejich skutečný život? A má něco společného s tím filmovým?

Hlavní hrdinkou seriálu je chytrá, inteligentní, zvídavá, veselá, žádoucí, úspěšná novinářka Carrie Bradshaw. Ona a její tři nejlepší kamarádky prožívají životy úspěšných třicátnic. Společně podrobně zkoumají své sexuální a partnerské zážitky. Motto seriálu, kterým je uvozena každá epizoda, zní: „Carrie Bradshawová ví hodně o sexu a nebojí se zeptat.“

Jak se od první klapky před 17 lety změnily hlavní hrdinky Sexu ve městě?

Sarah Jessica Parker
Vyrůstala v rodině obchodníka spolu s osmi sourozenci v Cincinnati. Zde se začala věnovat baletu. Hereckou kariéru začala v osmi letech televizním pořadem Andersenovy pohádky. Role Carrie je její nejznámější a zřejmě to tak už zůstane. Známe ještě její filmy Líbánky v Las Vegas, Ed Wood či Morganovi. Nicméně za Sex dostala čtyři Zlaté glóby, dvakrát Emmy a jednou také Zlatou malinu za nejhorší herečku! Sedm let žila s Robertem Downeyem jr., pak s Matthewem Broderickem, kterého si v roce 1997 vzala. Mají spolu syna Jamese.

FOTO:  Profimedia / TV Nova


Kim Cattrall
Nejstarší z kamarádek, Samantha Jones, dnes šedesátiletá Angličanka Kim Catrall, získala za Sex ve městě „jen“ jeden Zlatý globus, zato soukromý život měla, stejně jako hrdinka, kterou v seriálu hrála, pestrý. Má za sebou tři manželství – dvakrát se rozvedla, své první manželství anulovala.

FOTO:  Profimedia / TV Nova


Kristin Davis

Herečku proslavil až Sex ve městě. Jestli byste ale čekali, že díky roli Charlotte půjde z role do role, nestalo se. Ve filmu se objevuje málo, zaregistrovat jste ji ale mohli v jedné epizodě seriálu Přátelé, kde si zahrála přítelkyni Joeyho. Možná vás také překvapí, že roztomilá a roztržitá Charlotte, respektive její představitelka, je vyléčenou alkoholičkou.

FOTO:  Profimedia / TV Nova


Cynthia Nixon

Právnička Miranda už také oslavila kulatiny začínající pětkou. Dcera herečky a novináře byla vdaná za fotografa. Mají spolu dvě děti, dceru a syna. Před třinácti lety pak ale začala chodit se vzdělávací aktivistkou Christine. V roce 2009 se obě ženy zasnoubily. Před šesti lety Christine porodila jejich syna a rok poté následovala svatba. Stejně jako Kristin, i Cynthia se veřejně angažuje – poté, co se jí podařilo překonat rakovinu prsu, se stala zapálenou aktivistkou v boji proti téhle zhoubné nemoci.

FOTO:  Profimedia / TV Nova

NEPŘEHLÉDNĚTE:
12 let od vysílání Big Brothera: Jak dnes vypadají a co dělají Shrek, Plyšák nebo Lena Záhorovská?

NEJHEZČÍ SERIÁLOVÉ ZRZKY: Které sluší ohnivá hříva nejvíce? Hlasujte!

NEUVĚŘITELNĚ ZESTÁRL: Jak vypadá po třiceti letech filmový Rain man? Je z něj šedivý stařík!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady