POKRAČOVANÍ ÚSPĚŠNÉ SÉRIE? Nejznámější upíří fešák Robert Pattinson se chystá do kin v novém filmu!

POKRAČOVANÍ ÚSPĚŠNÉ SÉRIE? Nejznámější upíří fešák Robert Pattinson se chystá do kin v novém filmu!
Zdroj: oficiální zdroj

Pattinson už má sice natáčení upírské romance, která do kin dorazila v pěti částech, dávno za sebou, ale v časech, kdy zářil jako upír Edward Cullen, získal davy obdivovatelek, které by z něj nejraději měly navždy svobodného mládence a potenciálního ženicha v jedné osobě. On sám nyní dotočil nový film, nejedná se náhodou o další upírskou romanci?

Dívky, jimž sága Twilight v literární i filmové podobě zpříjemnila období dospívání, teď těžce snáší novou Robertovu známost. Jejich miláček se totiž zamiloval do divošky FKA Twigs a na veřejnosti ji obšťastňuje zamilovanými doteky. Byly by nejradši, kdyby se vrátil a zopakoval si svoji nejslavnější roli.

FOTO:  Profimedia

V roce 2008 si zahrál upíra Edwarda Cullena ve filmu Stmívání. Tato role mu přinesla velkou popularitu. O rok později začal Pattinson natáčet pokračování ságy Stmívání s názvem Nový měsíc. Dále byla natočena pokračování Zatmění a dvoudílný Rozbřesk. Vystupoval zde po boku o dva roky mladší herečky Kristen Stewart, s níž pak nějakou dobu žil.
FOTO:  Profimedia

Ovšem sága o upírech a vlkodlacích je již dávno uzavřená. Americká spisovatelka Stephenie Meyerová se totiž momentálně věnuje jiným projektům a považuje Stmívání za uzavřenou ságu. Robert, který je mnohými označován za sexuální idol 21. století, navíc momentálně pracuje na jiných projektech a jeho kalendář je hodně přeplněný. nyní dotočil film Dobrý časy, který čeká česká premiéra na konci tohoto září.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
NEUVĚŘITELNĚ ZESTÁRL: Jak vypadá po třiceti letech filmový Rain man? Je z něj šedivý stařík!

Zarmoucená Tereza Pergnerová: Sbohem, dědo! Vnukům pana Sporera poslala nádherný vzkaz
 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady