ROZBREČÍ I CHLAPY: Nejznámější hrdinské sebeobětování ve filmu, které nenechá žádného muže v klidu!

ROZBREČÍ I CHLAPY: Nejznámější hrdinské sebeobětování ve filmu, které nenechá žádného muže v klidu!
Zdroj: Archiv TV Nova

Široká mužská ramena, ostře rýsovaná brada, kukadla, do kterých ženy rády nahlíží… Muži! Ač sebevíc emancipované, občas se každá žena nebo dívka potřebuje o toho svého chlapa opřít, schoulit se mu do náručí a vyplakat se mu na rameni. Ale jste, ženy, připraveny i na to, že by se to mohlo obrátit?

Ženy pláčou a někdy to používají jako zbraň, aby dosáhly toho, co chtějí. Muži pláčou, ale často mají pocit, že je to zbraň, kterou namířili sami proti sobě. Ale filmoví fanoušci nikoho neodstřelí. Oni totiž vědí, co s člověkem dokáže udělat silný příběh. Mají pochopení, když se chlap jako hora promění v cíťu, mužná ramena poklesnou, ostře rýsovaná brada se rozklepe a z očí se řinou slzy jako hrachy…

FOTO:  Archiv TV Nova

Je tedy mužský pláč ještě stále tabu? Nikoliv! Pojďte si připomenout jednu z nejsilnějších scén ze světa Hollywoodu, po které se leskly oči nejednomu chlapákovi. Představte si, jak obrazovka blikne a znenadání se na vás valí emoce. Milostné propletence, dojemnou hudbou z repertoáru Aerosmith podsvětlené umírání hlavního hrdiny a láska mezi jeho dcerou a kolegou. No prostě typické americké klišé a těžký doják!

Galerie


Film Armageddon rozpláče nejednu ženu, ale téměř a bez výhrady všechny muže. Když Harry, v podání Bruce Willise, obětuje svůj život, aby zachránil nejen svého parťáka AJe, kterého hrál Ben Affleck, ale zároveň celý svět. Přičemž se ho AJ snaží zastavit slovy: „Harry, to mi nemůžeš udělat, je to moje práce!“ A na to Bruce Willis klidným hlasem odpoví: „Ne, ty se musíš postarat o mojí malou holčičku. To je teď tvoje práce!“ Tahle scéna rozněžní i zatvrzelého mrzouta.


Co vy? Brečeli jste u Armageddonu? Pokud si myslíte, že jste dost odvážní na to, abyste se podívali na celý film, tak můžete! Film Armageddon běží v sobotu 12. srpna od 20:20 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
NEUVĚŘÍTE, kdo hraje v Dokonalém světě barmanku! Poznávate ji?

Podzim na webových portálech TV Nova a tematických stanicích: Filmové trháky, oblíbené seriály i originální internetové pořady!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady