Špatná barva kůže i mizející předměty: Ani megahitu Strážci Galaxie se nevyhly chyby. Všimli jste si?

Partička superhrdinů poskládaná ze zlodějíčka, ozbrojeného mývala, mluvícího stromu, sexy zelené ženy a pomstychtivého svalovce zní sice jako špatný vtip, ale jde o bandu, která má ve svých rukách budoucnost celé galaxie!

Vesmírný dobrodruh Peter Quill se stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co odcizí padouchovi Ronanovi tajemný orb, který by rád prodal. Nikdo však nemá zájem o koupi, a orb tak zůstává v jeho vlastnictví. Jelikož si Peter brzy uvědomí, že sám nemá šanci, je nucen se spojit se čtveřicí netradičních hrdinů – ozbrojeným mývalem Rocketem, humanoidním Grootem, který připomíná strom, drsnou Gamorou, mimozemšťankou se zelenou kůží, a pomstychtivým Draxem. Když pětice zjistí jakou skutečnou moc má tajemný orb, dojde jim, že pokud chtějí ochránit galaxii, musí spojit síly a bojovat společně!

Film Strážci Galaxie se stal jedním z nejúspěšnějších trháků roku 2014. Takový snímek by tedy neměl mít chyby, nebo ano? Podívejte se, co tvůrcům uniklo!

1) Když si Peter Quill alias Star Lord nasadí helmu, tak si můžete všimnout, že červená záře očí z helmy je dodělaná přes počítač a nesedí k některým jeho pohybům.

2) Groot zachraňuje Draxe ze žlutého slizu tím, že mu zasadí ránu do hrudníku. V dalších záběrech po této události však neexistuje známka poškození hrudníku. K této scéně se váže ještě jedna chyba – v jednom záběru je vidět, že se jedná o sliv, ve chvíli, kdy do něj však Drax padá, se „kouzlem“ sliz mění v čirou žlutou tekutinu.

Galerie


3) Text poznámky od matky Petra Quilla neodpovídá jejímu hlasu.

4) Kazeta „awesome mix" zobrazuje část loga pod štítkem z kazety TDK typu II, „CDing 2“. Tato značka kazetového pásku vyšla teprve v roce 1993, ale začátek filmu je již z roku 1988.

5) Když Peter uniká Koráthovi v jeho lodi na Moragu a loď je vzhůru nohama, nemá Peter v tomto záběru žádné rukavice. Při příštím výstřelu, když se chystá chytit ovládání lodi, má rukavice, které mu zůstávají po zbytek scény.

6) Když Gamora během pronásledování Quilla na Nova Core seskočí z patra, je jasně vidět, že má nohy u sebe. V následujícím panoramatickém záběru na celou scénu však skoro dělá rozštěp.

7) Sledujte pozorně Gamořinu tvář v průběhu celého filmu. V některých scénách má totiž oční víčka zelená,v jiných však mají přirozenou barvu kůže.

8) Quill je ve vězení svlečen do trenek. V tomto záběru nemá na břiše žádné jizvy a má perfektně vypracované břišní svaly. O několik scén později, ještě tentýž den, se však opět svléká a Draxovi ukazuje jizvy na břiše, které už tak vypracované nemá.

Dobrodružné sci-fi od režiséra Jamese Gunna si vás jistě získá pořádnou dávkou humoru a skvělými hláškami. Třešničkou na dortu tohoto filmu je skvělé herecké obsazení v podání Chrise Pratta a Zoe Saldan.

Film Strážci Galaxie si nenechte ujít v sobotu 25. 7. 2020  od 20:20 na Nově!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady