KŘIŽOVATKA SMRTI 4? Dají to Chris Tucker a Jackie Chan zase dohromady?

KŘIŽOVATKA SMRTI 4? Dají to Chris Tucker a Jackie Chan zase dohromady?
Zdroj: oficiální zdroj

Už několik let se mluví o pokračování úspěšné americké komedie Křižovatka smrti, v níž si hlavní role zahráli Jackie Chan a Chris Tucker. Natáčení je na spadnutí, už navrhli i název.

O pokračování Křižovatky smrti se už mluví několik let, ale natáčení je stále v nedohlednu! Jackie Chan prozradil, že byl pro pokračování tohoto filmu již osloven. Na žádnou spolupráci ale prý nekývne, dokud neuvidí scénář. Ten mu tvůrci zatím nepředložili.

Naposledy se k pokračování vyjádřil producent Brett Ratner, který na filmovém festivalu v Sun Valley řekl, že je odhodlaný pokračování natočit. "Myslím, že to bude! Mluvil jsem se scénáristy a mohli bychom to nazvat Grumpy Old Rush Hour," nechat se slyšet.

FOTO:  New Line Cinema

Pokud se bude natáčení stále odkládat, mohl by v něm být inspektor Lee už spíše v důchodu a akčních scén by se možná ani nemohl účastnit. Nutno podotknout, že Jackiemu Chanovi je už 63 let a v posledních filmech jako Detektiv z Hongkongu nebo Kung-Fu Yoga je na něm vyšší věk znát. Dokážete si ale představit, že by se vedle pětačtyřicetiletého Chrise Tuckera objevil jako inspektor Lee někdo jiný?

FOTO:  New Line Cinema

Brett Ratner s postupným přeobsazením možná ale tak trochu počítá. V Křižovatce smrti 4 by se podle něj měly vedle Chrise Tuckera a Jackieho Chana představit i nové postavy, na které se bude příběh soustředit.

Vidět detektiva Jamese Cartera a inspektora Lee opět společně, by bylo skvělé. Do té doby se můžeme bavit alespoň u prvních třech dílů této povedené akční komedie, jejíž poslední pokračování vyšlo v roce 2007.

Galerie

Na Křižovatku smrti 2 se můžete podívat 28. července od 22:25 na TV Nova a 30. července od 00:05 na Nova Cinema. Následně se můžete podívat na Křižovatku smrti 3, která půjde 4. srpna od 22:25 na TV Nova a 5. srpna od 18:20 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEJEN STALLONE. I jiná z hollywoodských hvězd začínala v pornoprůmyslu! Kdo by to do ní řekl...

Pavoučí muž opět v akci! Který ze tří herců se vám jako Spider-Man líbí nejvíce? HLASUJTE!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady