Pavoučí muž opět v akci! Který ze tří herců se vám jako Spider-Man líbí nejvíce? HLASUJTE!

Aktualizováno 22.7. 2017 11:54
Spider-Man

Kdo by neznal pavoučího muže v modro-červeném obleku? Spider-man je komiksová postava známá po celém světě a znají ho nejen děti, ale i dospělí. Od prvního filmu Spider-Man uplynulo již pár let a pavoučí oblek si vyzkoušel nejeden herec!

Filmový snímek vychází z komiksů o superhrdinovi Spider-Manovi, vydávaných vydavatelstvím Marvel Comics. Tvůrci fiktivní postavy Spider-Man jsou Stan Lee a Steve Ditko. Postava Spider-Mana se poprvé objevila v komiksu Amazing Fantasy v roce 1962 a o rok později mu byl věnován vlastní komiks The Amazing Spider-Man.

První zpracování filmu Spider Man přišlo v roce 2002, kdy hlavní roli populárního hrdiny získal herec Tobey Maguire, který ztvárnil pavoučího muže i v dalších dvou pokračováních. Poté, co se rozhodla společnost Sony provést restart a vrátit Petera Parkera do let, kdy navštěvoval ještě střední školu, bylo hlavnímu představiteli již ke čtyřicítce. V tu chvíli se naskytla skvělá šance pro mladého a velmi nadaného herce Andrew Garfielda.

18

GALERIE: Spider-Man

Spider-Man - 5

Hodnocení:


Třetí herec , který ztvárnil populárního Spider-Mana je mladík Tom Holland, a to ve věku 19 let. Poprvé se v kostýmu objevil ve filmu Captain America: Občanská válka a nyní dostane vlastní film. V dalším pokračování s názvem Spider-Man: Homecoming se objeví i postavy Avengers a právě pod taktovkou jednoho z Avengers se pokusí mladý Tom Holland dokázat, co v něm vlastně je!

A který ze tří zmíněných herců se podle vás nejlépe hodí do role pavoučího muže? Hlasujte níže v naší anketě!

Anketa

Který z těchto herců se vám v roli pavoučího muže líbí nejvíce?

Hlasovalo 268 lidí.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KONEČNĚ JASNO! Kdo si zahraje agenta 007 v nové bondovce? Herec už podepsal smlouvu

PAMELA ANDERSON před 30 lety v postelové scéně ve slavném seriálu. Ani byste ji nepoznali

Nova.cz