• TV Nova
  • HOŘKÁ PŘÍCHUŤ SVOBODY: Kdo si na Libuši počkal před vězením? Z výhružek, které dostává, jde strach!

HOŘKÁ PŘÍCHUŤ SVOBODY: Kdo si na Libuši počkal před vězením? Z výhružek, které dostává, jde strach!

Žena, která má na triku finanční podvody ve výši několika milionů a desítky poškozených, je na svobodě! Hned před soudem si na ni počkal muž, který budí respekt! Přišel čas zúčtování? Z výhružek, které okradení lidé Libuši posílají, jde strach!

Přehrát poslední díl

Napětí, stres a nervy, takové pocity prožívala v posledním díle Holek pod zámkem Libuše, kterou čekal soud! Jednání o podmínečném propuštění bylo úspěšné a žena, která má na triku milionové finanční podvody, jde na svobodu! Tam na ni ale čekají poškození lidé, které obrala o nemalé peníze.

FOTO:  Nova.cz

A právě tihle lidé dokonce Libuši do vězení posílali dopisy plné nadávek a výhružek. Zašli dokonce až tak daleko, že vyhrožovali její rodině. Dle Libušiných slov v dopisech doslova stálo, že zlikvidují nejen ji, ale také její rodinu. Strach o syna a manžela byl tedy rozhodně na místě. Opavská policie dokonce trestané ženě přislíbila ochranu, pokud to bude nevyhnutelné. A právě proto Libuše nechce, aby se vědělo, kde s rodinou bydlí, mluvit nechtěla ani o svém novém zaměstnání, které si na svobodě našla. Nakonec se štábu přeci jen podařilo zjistit, že má domluvenou práci uklízečky.

FOTO:  Nova.cz

Po celou dobu projednávání podmínečného propuštění stál za dvěřmi soudní síně muž, který na první pohled budí respekt! Kdo si na čerstvě osvobozenou Libuši před věznicí počkal? A jak dopadlo jejich setkání?

FOTO:  Nova.cz

Podívejte se na video, které štáb TV Nova natočil několik minut po propuštění Libuše z vězení!

ČTĚTE TAKÉ

EXKLUZIVNĚ: Libuše čelí drsným výhružkám od těch, které okradla! Kam až poškození lidé zašli?

Jak za mřížemi simulovat sex? Na této pomůcce mohou vězenkyně cvičit!

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady