• TV Nova
  • Robinson Marek a další atraktivní online pořady! Na co se v létě můžete těšit?

Robinson Marek a další atraktivní online pořady! Na co se v létě můžete těšit?

Robinson Marek a další atraktivní online pořady! Na co se v létě můžete těšit?
Zdroj: TV Nova

Nové internetové pořady i stálice, zajímavé české i zahraniční filmy a ještě mnohem více – to vše vás čeká v létě na online portálech skupiny Nova! Na co přesně se můžete těšit?

TV Nova si pro své diváky připravila atraktivní program nejenom na televizních obrazovkách svých stanic, na své si přijdou i uživatelé online portálů skupiny Nova. Ve videotéce Voyo se mohou těšit na řadu filmových hitů jak zahraniční, tak tuzemské tvorby. Sportovní fanoušci si nesmí nechat ujít komentované přímé přenosy z největší tenisové události Wimbledonu.

Voyo
Během léta videotéka Voyo rozšíří filmovou nabídku například o romantickou komedii Za láskou vzhůru, westernové drama Za hranicí, akční thriller Ve jménu krve nebo drama Paterson. Začátek léta bude také patřit Wimbledonu. Videoportál Voyo nabídne díky kompletnímu simulcastu stanic Nova Sport 1 a Nova Sport 2 nejen komentované přenosy z anglického trávníku, ale diváci mohou navíc sledovat přenosy až ze čtyř dalších kurtů.

FOTO:  TV Nova

Nova Plus
Internetový portál Nova Plus připravil nabité léto, kde si každý vybere to své. Čtenáři mohou po celé léto sledovat speciál Robinson Marek, který představí zákulisí úspěšné reality show Robinsonův ostrov. Prozradí, jak se taková show natáčí, jak se vyrábějí drsné hry a jak se na pořad musí připravovat moderátor nebo jak se žije na Filipínách. V průběhu Karlovarského filmového festivalu bude každý den prostřednictvím svých vlogů provázet filmové fanoušky Karel Heřmánek ml. Již tradičně se bude Nova Plus věnovat zákulisí oblíbených pořadů, které patří u diváků k těm nejoblíbenějším. Nabídne tematické speciály věnované například láskám, svatbám či nejzásadnějším okamžikům z Ulice. Odkrývání nových postav a představení nových dějových linek nabídne v rámci exkluzivních upoutávek Ordinace v růžové zahradě 2. I nadále budou v létě pokračovat oblíbené online pořady vlastní výroby Maminy s rozumem a Hravě zdravě.

FOTO:  TV Nova

TN.cz
Redakce TN.cz si pro čtenáře připravila seriál z TOP míst České republiky. Navštíví i méně známá zákoutí české vlasti, která jsou unikátní nebo drží nějaký rekord. Další speciál Cestujeme bezpečně se bude věnovat cestování, dovoleným a tipům na letní dovolenou. Čtenáři se mohou také těšit na oblíbeného Prázdninového a Památkového inspektora, kde budou po celé léto přibývat nová hodnocení kempů a tipy na návštěvy hradů a zámků. Přístupný bude i široký archiv minulých dílů. Na fanoušky soutěží bude na internetovém portálu TN.cz čekat velká letní soutěž Dívka léta. Porci zajímavých videí a testů nových automobilů najdete na portálu autoTN.cz. Zpravodajský portál TN.cz je možné sledovat i přes moderní mobilní aplikaci, která umožňuje přístup k nejsledovanějšímu zpravodajství na českém trhu kdekoliv a kdykoliv.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Milionová výhra Markovi nestačí. Zase je na Robinsonově ostrově. Co tam dělá? Podívejte se!


POŘÁDNÁ PORCE TELEVIZNÍ ZÁBAVY: Na jaké seriály, filmy a pořady se můžete v létě těšit?

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady