SKVĚLÉ TIPY NA LÉTO: Vyrazte s televizí Nova za zábavou i za sportem! SEZNAM AKCÍ

Jak nejlépe skloubit letní prázdniny, zábavu a sport? Co třeba s televizí Nova vyrazil na jednu z letních akcí!

Run Tour
Běžecký závod mohou navštívit jak rodiče, tak i děti, mladí i starší – zkrátka všichni, kteří si chtějí zaběhat. Na výběr je několik tratí od těch kratších až po ty dlouhé. A televize Nova bude u toho – 15. 7. v Olomouci a 19. 8. v Liberci. Mezi nejprestižnější běžecké akce patří RunTour už šest let!

FOTO:  Nova.cz


Nova Cup

Maraton horských kol – takový je Nova Cup. Jedná se o seriál s mezinárodní účastí, do kterého je zahrnuto celkem 6 závodů na území České republiky a jeden exhibiční závod v Hradci Králové. Projekt láká všechny sportovce ve všech věkových kategorií. V létě se bude akce konat 8. 7. v Táboře a 26. 8. v Krkonoších.

FOTO:  TN.cz


Slide Czech
Během léta můžete vyrazit také na Slide Czech, který se bude konat celkem na 11 místech v rámci celé České republiky. Odstartuje 24. 6. v Brně, poslední závod se uskuteční 2. 9. ve Znojmě. Bližší informace o termínech a informace o projektu najdete ZDE.


S Novou můžete vyrazit i na další akce. Třeba na Masive stage race, 100 let republiky, 130 let pohybu a jsme součástí také Klubu českých turistů.

FOTO:  Nova.cz


Na akcích můžete narazit na známé tváře televize Nova! Například na Michaelu Šmídovou, kterou vídáte každý den v rámci zpravodajské relace TN2 na stanici Nova 2. Chybět nebude ani moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal nebo moderátorka Iveta Kořínková. Těšit se můžete také na sporťáka Televizních novin Martina Čermáka.

FOTO:  Prásk!

Užít si s televizí Nova můžete také kulturní a společenské akce jako například výstavu mapující 60 let kariéry Karla Gotta – Gott my life na pražské náplavce. Zavítat také můžete na Ynspirology a to 25. a 26. června nebo také na filmový festival Noir festival.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POŘÁDNÁ PORCE TELEVIZNÍ ZÁBAVY: Na jaké seriály, filmy a pořady se můžete v létě těšit?


AKCE A NAPĚTÍ: Oblíbený seriál Kobra 11 má pro své fandy milé překvapení

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady