FOTO: Krásná fanynka Mamin s rozumem: Vyhrála kosmetiku a ukázala rodinu!

FOTO: Krásná fanynka Mamin s rozumem: Vyhrála kosmetiku a ukázala rodinu!
Zdroj: TV Nova

Soutěž o balíček kosmetických produktů vhodných pro pokožku s atopickým ekzémem už má svou vítězku! Shodou okolností je to vášnivá divačka pořadu Maminy s rozumem. Jak maminka Veronika naloží s výhrou a v čem ji pořad nejvíce inspiroval?

Soutěž s Biodermou zná své vítěze. 1. cenu získala Veronika z Prahy, která nám jako poděkování zaslala fotku s kosmetickým balíčkem a dcerou, která sama trpí atopickým ekzémem.

FOTO:  Nova.cz

Nemoc její dcery byla jednou z motivací, proč se Veronika do soutěže zapojila. Mimo to je ale krásná a sympatická maminka velkou fanynkou pořadu Maminy s rozumem, na který si i přes časovou vytíženost najde vždy čas a sleduje ho pravidelně už od prvního dílu.

FOTO:  Nova.cz

S problematikou atopického ekzému má Veronika velké zkušenosti. U dcery, které je nyní 10 měsíců, se totiž atopický ekzém díky velkým genetickým predispozicím objevil už když byla 3měsíční miminko. Na doporučení dětské lékařky se Veronika snažila dceři upravit hlavně stravu a vyhnout se pokrmům s výraznými alergeny. K péči o dětskou pokožku pak Veronika používá výhradně ověřené kosmetické produkty, které jí doporučili rodiče, kteří mají s atopickým ekzémem také vlastní zkušenost.

FOTO:  Nova.cz

Veronika doposud používala hlavně prověřené a zvláčňující kosmetické přípravky (například s obsahem konopného oleje), které o pokožku pečují, promastí ji a projevy ekzému nijak nezhoršují. S produkty od Biodermy se ale Veronika nesetkala poprvé: „Zkušenosti mám už z porodnice, kdy jsme dostali takové menší vzorečky. Takže z té doby jsem věděla, že jde o kvalitní produkty a Bioderma bude náš kamarád,“ sdělila Veronika.


A jak si maminka Veronika užívá mateřskou? „Často se doslýchám, že mateřská dovolená není dovolená. Asi je to hlavně o povaze miminka. Některá bývají hodná a není problém, ale některá bývají zlobivá. Dcera je klidnější tvor, asi po tatínkovi, a není s ní vůbec žádný problém. Takže já mámčas díky internetu rozvíjet své znalosti ohledně atopického ekzému, aby se dcera moc netrápila.“

FOTO:  TV Nova

Na pořadu Maminy s rozumem oceňuje, že řeší hlavně aktuální problémy, jako například jedno z posledních témat o spalničkách (ke zhlédnutí ZDE): „Líbí se mi, že je to podáno tak, že maminky se nemusí strachovat a že se stačí nad tím zamyslet, že to není taková epidemie a není až takový důvod se bát,“ prozradila Veronika. „Hlavně mi ale pomohly nejnovější díly, když jsme teď vybírali golfové hole. Díly ohledně golfáčů pro nás byly taková směrnice. Podle tohoto testu jsme kočárek opravdu vybrali.“ (celý díl je ke zhlédnutí ZDE)

FOTO:  TV Nova

A jaké má Veronika plány na léto? „Máme naplánovanou dovolenou. Nebude to do zahraniční, protože s dcerou si ještě nejsme jistí, je ještě malinká. Bude to dovolená po České republice. Uděláme si několikatýdenní výlet na Moravu. Nebude to k rodičům, odkud pocházím, ale na jižní Moravu kolem jezer a vinné stezky, spíš tedy sportovnější."

Vítězce gratulujeme a přejeme hodně spokojených chvil strávených s rodinou během léta!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

KONVIČKOVÁNÍ: Vypadá drasticky, ale na rýmu skvěle zabírá

HROZIVÁ FAKTA: Kolik cigaret stačí, abyste zmrzačili miminko?

Sdílet

Nejnovější videa

Články