Je Margot Robbie nejlepší Harley Quinn? Tohle řekla na obsazení Lady Gaga!

Kdo potřebuje bezchybné hrdiny, když může strávit víkend s Harley Quinn? Nasedněte na bláznivou jízdu, ve které nebude chybět hyena jako domácí mazlíček, mlácení baseballovou pálkou ani jedinečná Margot Robbie v hlavní roli!

Naskočte si! Harley Quinn na Nova Cinema dorazí nepovolenou rychlostí už v sobotu 1. 4. ve 22:15.

Birds of Prey: Podivuhodná proměna Harley Quinn

Po rozchodech si lidé kupují domácí mazlíčky a pouštějí se do nových projektů. To samé udělá i Harley Quinnm která se po kopačkách od Jokera nakopne novou hyenou a účastí na záchraně nevinné dívky, již v rukou drží padouch Black Mask (Ewan McGregor). Dokážete si představit lepší porozchodovou párty?

Hyena Bruce alias německý ovčák

I když má Harley v komiksové předloze hned dvě hyeny, tvůrci je kvůli rozpočtu museli zredukovat na jednotné číslo. Předlohou hyenního Bruce (pojmenovaného podle Bruce Wayna) byl totiž německý ovčák, který se na hyenu přeměnil až díky nákladným digitálním efektům. 

Zdroj: Giphy.com

Lady Gaga jako Harley Quinn? Jsem šťastná!

Ačkoliv se Harley Quinn v podání Margot Robbie stala ikonou, blonďatá kráska nyní předala žezlo Lady Gaga. Právě ta si zahraje Jokerovu milenku v pokračování Jokera: Folie a deux. Co na obsazení popové divy Robbie říká?

​„Dělá mi to velkou radost. Od samého začátku jsem říkala, že jediné, co chci, je, aby Harley Quinn byla jednou z těchto postav, něco jako Macbeth nebo Batman, které se předávají od jednoho skvělého herce na druhého,“ řekla Margot Robbie v rozhovoru pro MTV.

Zdroj: Giphy.com

„Je pro mě velkou ctí, že jsme vybudovali dostatečně pevné základy, že Harley nyní může být jednou z těch postav, které mohou ostatní herci hrát,“ přiznala Robbie, která si kvůli náročnému natáčení dala od Harley Quinn na chvíli pauzu.

​​Naskočte na psychedelickou jízdu i vy. Harley Quinn a její holčičí gang vás vyzvednou už v sobotu 1. 4. ve 22:15 na Nova Cinema. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady