• TV Nova
  • Margot Robbie i Penelope Cruz: Nejkrásnější herečky současnosti právě teď na Voyo

Margot Robbie i Penelope Cruz: Nejkrásnější herečky současnosti právě teď na Voyo

Když se nadělovala krása a talent, dostaly do vínku hned dvojitou porci. Řeč je o Margot Robbie, Alicii Vikander či Jennifer Lawrence, které diváky pravidelné okouzlují svým půvabem, ale také dechberoucími hereckými výkony. Schůzku s nimi by zřejmě jen tak někdo neodmítl. Tak proč si odpírat filmové dostaveníčko, které si můžete v letních dnech dopřát na Voyo?

Jennifer Lawrence

FOTO:  Nova.cz

​Jennifer Lawrence okouzluje diváky nejen svou krásou, ale také smyslem pro humor a nadhledem, který ji neopouští ani v postavení světové hvězdy. To si přitom drží už celých deset let. Milovníci hitu Hunger Games si ji pamatují jako neohroženou Katniss, která se s šípem v ruce a odvahou v srdci postavila krutému systému Hladových her. Svého prvního Oscara získala už ve svých 22 letech za snímek Terapie láskou. Zatímco Hunger Games budou mít svou online premiéru 26. 6., Terapii láskou můžete na Voyo vidět už nyní!

Alicia Vikander

Krásná herečka si našla cestu do Hollywoodu až z chladného Švédska. Na divadelní prkna se poprvé dostala už jako baletka, kterou se zprvu chtěla stát, stačila ale jediná filmová role a v pouhých 22 letech se rázem protančila až k srdcím diváků. Aliciu můžete už 30. 6. vidět v historickém snímku Tulipánová horečka, kde zazářila vedle neméně skvělého Christopha Waltze.

FOTO:  Nova.cz

Margot Robbie

Ve chvíli, kdy se Margot Robbie poprvé objevila na stříbrném plátně, pro ni vzplanul nejen Leonardo DiCaprio, ale všichni, kdo právě seděli v sále. Ať už Margot hraje pološílenou komiksovou hrdinku nebo uhrančivou femme fatale, z hlavy ji jen tak rychle nedostanete. Na Voyo momentálně předvádí jeden ze svých životních výkonů! Ve snímku Já, Tonya, který i sama produkovala, vám předvede neuvěřitelný pravdivý příběh úspěšné olympijské krasobruslařky, která se dostala na samé dno poté, co její manžel nechal její soupeřce zranit nohu železnou tyčí. 

Penelope Cruz

FOTO:  Nova.cz

​Zdá se, že Penelope Cruz prakticky nestárne! A stejně jsou na tom i její filmové klasiky, které si můžeme vychutnávat stále dokola. Na Voyo si momentálně můžete užít bláznivý western Sexy Pistols se Salmou Hayek, Bolest s Sláva s Antoniem Banderasem či uhrančivého Escobara, ve kterém si zahrála se svým dlouholetým partnerem Javierem Bardemou. 

Anna Taylor Joy

​​Publikum poslední roky bere dech i britská herečka s argentinskými kořeny Anna Taylor Joy. Ta rozhodně nepatří mezi tradiční krásky, nejen svým vzhledem nám ale učarovala v horových snímcích, dobových dramatech i životopisných filmech. Momentálně si ji můžete užít v hororové laděném seriálu z historického Amsterdamu, ze kterého vám budou doslova vzdávat vlasy na hlavě. První tři díly Miniaturisty najdete už nyní na Voyo.

Ovladač i léto máte ve svých rukou. To, v jaké společnosti se jej rozhodnete strávit, bude už jen na vás!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady