SVATBA SNŮ: Jak vypadal den D moderátorky TV Nova?

Každá malá holčička sní o pohádkově svatbě na zámku v kruhu nejbližších přátel a rodiny. Pro jednu z moderátorek TV Nova se nyní sen stal skutečností! Jak se jí ale povedlo skloubit práci s přípravou náročného obřadu?

Jaké to je skloubit náročné pracovní nasazení a přípravu svatby? Své o tom ví známá reportérka a moderátorka Marcela Škábová. Není zvyklá před náročnou výzvou utíkat, a tak do toho šla naplno! Zažila ale i hodně perné chvíle – například když musela zkoušet svatební šaty po zavíračce v kantýně!

FOTO:  Josef Seibert

Svatba se konala na kouzelném zámku Zbiroh, kde se nachází i jedna z nejstarších kaplí v Čechách. A právě toto poetické místo si Marcela vybrala pro svůj den D! Dokázala, že i v dnešní uspěchané a hektické době je důležité najít si čas na romantiku a zachovávat tradice. Proto ji k oltáři dovedl tatínek a za družičku jí šla neteř. Marcela přiznává, že při vstupu do zámecké kaple se jí hodně třásla kolena. Ale právě díky přítomnosti rodiny a přátel vše nakonec zvládla na výbornou!
FOTO:  Josef Seibert

Pohádkovou svatbu si nenechali ujít ani kolegové a přátele z práce! Popřát novomanželům dorazil nejen tým magazínu Prásk!, ale také kolegové z pořadu Volejte Novu. Společné focení, gratulace a přípitky – ani tyto tradice nemohly chybět! Přece jen, tato svatba snů je tak trochu i televizní svatbou – nejen novomanželé, ale také většina jejich přátel pracuje v televizi. A líbánky? Novomanželé ještě přesně neví, kam se vypraví. Jasné ale je, že hned druhý den po oslavě se Marcela (nově jako Marcela Tomčíková) musela vrátit do pracovního procesu!

Celá televize Nova Marcele gratuluje a přeje spoustu šťastných a naplněných dnů!

 

ČTĚTE TAKÉ

30 SERIÁLOVÝCH NEVĚST: Která je ta nejnádhernější?

GALERIE: Které nevěsty z Ulice se svatby nedočkaly?

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady