• TV Nova
  • JAKÉ TO ASI JE? Neuvěříte, kolikáte Vánoce už Bobina ve vězení oslaví! Jak to zvládá?

JAKÉ TO ASI JE? Neuvěříte, kolikáte Vánoce už Bobina ve vězení oslaví! Jak to zvládá?

V pátém díle dokumentu Holky pod zámkem diváci uvidí, jak odsouzené ženy tráví Vánoce ve vězení. Počet Vánoc, které už za mřížemi strávila třeba Bobina, je opravdu šokující! Jaké to pro ni asi je? PODÍVEJTE se na exkluzivní ukázku!

Vánoce jsou svátky, na které se všichni těší už kvůli tomu, že budou se svými rodinami, se svými blízkými, budou si užívat dobrého jídla, pohody a dárků. Jak to ale vypadá na Vánoce za mřížemi?

FOTO:  TV Nova

Tři české věznice – Velké Přílepy, Světlá nad Sázavou a Opava vpustily do svých útrob kamery TV Nova. Těm se tak naskytl unikátní pohled na to, jak se slaví Vánoce ve vězení. Stovky žen si tu odpykávají své trest za nejrůznější trestné zločiny. Někdo sedí za krádeže, přepadení, za vraždu, někdo za výrobu a distribuci drog. Jako třeba Bobina!

FOTO:  TV Nova

Ta sedí za to, že u sebe doma vařila jednu z nejtvrdších drog – heroin. Ten pak prodávala a také sama užívala. Dostala se tak do stavů, kterým by rozhodně nemělo být přítomno žádné dítě. Jenže u všeho byl její, tehdy ještě malý syn. Bobině je 61 let a ve vězení si odpykává dlouhých jedenáct let a pět měsíců. Trestaná ale není poprvé. V pátém díle Holek pod zámkem uvidíte, jaké pro ni je, trávit deváté Vánoce za mřížemi. Pošle jí její syn do vězění alespoň přání?

FOTO:  TV Nova

Dívejte se na dokument Holky pod zámkem ve středu 7. 6. ve 21:30 na Nově!

FOTO:  TV Nova

Tentokrát uvidíte hned několik smutných příběhů žen, které se na svobodě zachovaly špatně a teď za to za mřížemi pykají. Jak zvládají Vánoce bez svých rodin?

ČTĚTĚ TAKÉ

DRSNÉ DĚTSTVÍ S FEŤAČKOU: U mámy jsem nikdy nebyl na prvním místě! Z této zpovědi mrazí

ŠOKUJÍCÍ PRAVDA JE VENKU! Trestankyně Margita byla dřív úplně normální! Poté to přišlo...

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady