Lindsay Lohan čeká první miminko. Těhotenství oznámila roztomilým vzkazem

Známá rebelka Lindsay Lohan oznámila radostnou novinu, která zaplavila sociální sítě. Brzy se stane maminkou. Šestatřicetiletá herečka, která se proslavila už jako dítě, čeká s manželem Baderem Shammasem prvního potomka.

Mezi nezapomenutelné role Lindsay Lohan patří Cady Heronová z filmu Protivný sprostý holky. Lohan si ale zahrála také ve snímku Šéfe, jsem v tom!, kde si už těhotenství vyzkoušela. I když tehdy ho jen předstírala, aby nedostala v práci výpověď.

Radostná novina

Novinku, že bude maminkou, herečka zveřejnila na Instagramu s fotkou bodýčka s nápisem „Již brzy“. K tomu také přidala vzkaz i za manžela Shammase: „Jsme požehnaní a nadšení.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Vzkazy od přátel

Hereččin profil okamžitě zaplavily gratulace. Například Paris Hilton ji přivítala v klubu maminek a Amanda Seyfried novinku označila za skvělou zprávu. Ke gratulacím se přidala také Lacey Chabert, která si spolu s Lohan zahrála v Protivných sprostých holkách, kde ztvárnila postavu Gretchen Wieners. "Mám z toho radost. Jsem nadšená,“ napsala Chabert v komentářích.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady