Sharon Stone prozradila, proč přišla o syna. Jak jí zavařil ikonický Základní instinkt?

Sharon Stone se proslavila po celém světě díky roli v mysteriózním thrilleru Základní instinkt. Zvláště jedna její scéna, ve které si dole bez přehazuje nohu přes nohu, se stala naprosto legendární. Herečka ale často vzpomíná na to, jak bylo natáčení pro všechny zúčastněné náročné. Podle ní může tento snímek dokonce za to, že později prohrála boj o opatrovnictví syna.

Jak na to herečka pohlíží s odstupem času? A co je podle ní hodně nefér?

Zlomené srdce

Známá herečka v podcastu Table for Two, který citoval časopis People, promluvila o tom, že film z roku 1992 pro ni měl v životě negativní důsledky. Mimo jiné emocionálně poznamenal její život jako matky. Když v roce 2008 přišla o opatrovnictví syna, vyloženě jí to prý zlomilo srdce.

Sharon Stone.
Sharon Stone.  |  FOTO:  Profimedia

Sexuální filmy

Soudce se tehdy zeptal mého dítěte, mého malého chlapečka: Víš, že tvoje matka natáčí sexuální filmy?' Přišlo mi to jako zneužití ze strany systému, že se posuzovalo, jaký jsem rodič, protože jsem natočila ten film, svěřila se se svými pocity herečka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sharon Stone (@sharonstone)

Porušování norem

Od té doby se prý doba změnila a nahota je ve filmech a seriálech v současnosti zcela běžná. Tenkrát to ale tak úplně nebylo. Teď lidé chodí a ukazují penisy, ale za starých časů bylo to, co jsme dělali, velmi nové. Byl to celovečerní snímek pro velké studio a měli jsme tam nahotu, sex, homosexualitu, všechny ty věci, které v té době porušovaly normy,“ okomentovala to rozhořčeně. Když herečka mluví o zlomeném srdci, nemyslí to pouze metaforicky. Skončila prý tenkrát na specializované klinice, protože její srdce bilo nadměrně rychle.

Základní instinkt.
Michael Douglas a Sharon Stone ve filmu Základní instinkt.  |  FOTO:  TV Nova

Tlak během natáčení

Režisér snímku Paul Verhoeven musel do nemocnice, protože mu praskla dutina a nemohl zastavit krvácení z nosu. Za to všechno podle ní mohl obrovský tlak, kterému všichni při natáčení filmu čelili, jak řekla v rozhovoru pro časopis The New Yorker.

Sdílet
  • #Sharon Stone

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady