Vymítání duchů i očista domů v praxi: Opravdu existuje něco mezi nebem a zemí, nebo z nás ´exorcisté´ jen tahají peníze?

Vymítání duchů i očista domů v praxi: Opravdu existuje něco mezi nebem a zemí, nebo z nás ´exorcisté´ jen tahají peníze?
Zdroj: Profimedia

Stává se vám, že věc, kterou dáte na nějaké konkrétní místo, pak objevíte někde jinde? Bezdůvodně cítíte úzkost nebo dokonce trpíte depresemi? Tak to pozor! Je možné, že u vás doma straší...

O posedlosti duchy či poltergeisty najdeme zmínky téměř v každé kultuře i každém náboženství. Zlý duch může ovládnout člověka, zvíře nebo dokonce řádit po celém domě a trápit jeho obyvatele. Jak ale poznáte, jestli máte doma ducha, nebo jste pouze nechali otevřené okno? Hodně lidí odmítá připustit, že žijí bok po boku s nadpřirozenými bytostmi. Je ale hloupé zcela odmítat existenci něčeho mezi nebem a zemí. Myslíte si, že u vás doma straší? Tady máte tři jasné signály, že tomu tak opravdu je!


Samovolný pohyb předmětů nebo dokonce levitace
Všichni jsme to někdy zažili: dáme knížku na polici a záhy ji objevíme opět na stole. Všichni jsme zapomnětliví, a tak občas se to stát může. Pokud se vám to ale stává pořád nebo dokonce několikrát během dne, tak je nutno se zamyslet. No, a pokud vidíte propisku levitující nad stolem, tak je jasno – máte za souseda ducha!
 

Hra světel a stínů
Zahlédli jste někdy nějakou nejasnou siluetu i tehdy, když jste doma sami? Ano, občas se může jednat o optický klam nebo stín od velké lampy. Pokud se ale tento stín hýbe nebo vás dokonce pronásleduje, je jasné, že něco není tak úplně v pořádku..


Negativní energie
Duchové a poltergeisti mají velmi specifickou energii, navíc často sají energii z živých obyvatelů domu. Takže se můžete cítit bezdůvodně unavení, zažívat stavy úzkosti či dokonce mít pocit, že vás někdo sleduje (a to i když jste doma sami). Co když to ale není jen váš pocit a jste opravdu sledování někým ze záhrobí?
 

Podobné situace na vlastní kůži zažil i Slávek Boura, který se už léta věnuje paranormálním aktivitám. Byl svědkem řádění duchů i poltergeistů a mnoha nevysvětlitelných jevů. A nejlepší ráda, jak na duchy? Podle Slávka je důležité přiznat si, že existuje něco mezi nebem a zemí, přestat se bát a pokusit se navázat s duchem kontakt a zeptat se ho, co vlastně chce. Myslíte, že to může pomoct?
 

Odpověď na tuto otázku a další zajímavé reportáže sledujte v magazínu Prask! ve čtvrtek 25. května od 21.30 na TV Nova!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODHALENÍ: Odsouzený vrah Kajínek míří na svobodu. Ve vězení se z něj stal milionář!

MUŽI, NEBO ŽENY? Hlasujte, který díl legendární trilogie Krotitelé duchů je nejpovedenější!

Sdílet

Nejnovější videa

Články