3. DÍL HOLEK POD ZÁMKEM: Příběh odsouzené Míši vyvrcholil! Kdo ji jako první přišel domů navštívit?

3. DÍL HOLEK POD ZÁMKEM: Příběh odsouzené Míši vyvrcholil! Kdo ji jako první přišel domů navštívit?
Zdroj: TV Nova

Michaelu podmínečně propustili! Doma na ni nečekal jen syn Michael, nečekanou návštěvu v podobě partnera Romana, za kterého si žena údajně trest odpykávala, zachytily i kamery TV Nova. Jak Míša reagovala? A co ještě třetí díl Holek pod zámkem přinesl?

Přehrát poslední díl

 

♦ 3. DÍL HOLEK POD ZÁMKEM SLEDUJTE CELÝ ZDARMA ZDE ♦

 

Ve třetím díle dokumentu Holky pod zámkem se diváci mohli seznámit s další trestankyní – Indi (37). Její život plynul v rámci možností normálně, dokud ji bývalý partner neoznámil, že musí vrátit byt, ve kterém se dvěma dětmi žila. Děti si k sobě vzal právě její bývalý přítel a Indi začala spávat po kamarádech. To šlo ale jenom nějakou chvíli.

FOTO:  TV Nova


Zvrtlo se to a brzy začala vysedávala po hernách a barech, začala užívat drogy, ani jediný den si nedokázala odpustit svoji dávku. A průšvihy následovaly...

Vychovatelka Svatava Havelková Indi zná už z předchozího výkonu trestu, tehdy se dostala ven díky prezidentské amnestii. Říká o ní, že ačkoliv je "vícetrestka" (jak se ve vězení říká ženám, které jsou za mřížemi po několikáté) se snaží a problémy s ní nejsou.

FOTO:  TV Nova

Ve třetím díle se zároveň uzavřel jeden případ, který diváci mohli sledovat odzačátku. Michaela, která tvrdí, že šla sedět za svého partnera, byla podmínečně propuštěna po polovině trestu! Přívítat ji přišel i "viník" – partner Roman. Jak Míša na nečekanou návštěvu reagovala, a jak vypadá takový návrat z vězení? Sledujte ve třetím díle dokumentu Holky pod zámkem zdarma na Nova PLUS ZDE.

FOTO:  TV Nova

S propuštěnou Michaelou se štáb TV Nova spojil několik měsíců po jejím návratu na svobodu. Jak se jí žije, co se změnilo? To sledujte v exkluzivní reportáži zde:

ŽIVOT PO VĚZENÍ: Mám strach a velký nervy! Co Michaela v otevřené zpovědi prozradila? 

FOTO:  TV Nova


Další pohled do duší odsouzených českých žen odvysílá TV Nova ve středu 31. 5. ve 21:35!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

 MEZI KLIENTY BYLA OBLÍBENÁ: Kateřina kradla na objednávku, odnesly to její děti. Co se stalo?

Z TOHO MRAZÍ: Třetí den už se nedá zvládnout! Takhle vypadá nejhorší trest ve vězení. VIDEO

Sdílet

Nejnovější videa

Články