VIDEO: Ani dokonalá skrýš nepomohla! Co se našlo při kontrole v jedné z vězeňských cel?

Věznice mají svá pravidla, na jejichž dodržování dohlíží jednotliví dozorci z různých oddělení. Jak vypadá kontrola, která za mřížemi probíhá KAŽDÉ RÁNO? Rozhodně to není nic příjemného!

Přehrát poslední díl

Budíček v pět ráno, následuje hygiena, tzv. scítáč, na kterém už odsouzené musí být převlečené a umyté, zkrátka připravené na další den za mřížemi. Kdo přijde pozdě (nebo třeba ještě v pyžamu), toho čeká trest, například v podobě umístění do tzv. díry.

FOTO:  TV Nova

Každé ráno zároveň probíhá tzv. raport. Ten spočívá v detailní kontrole všech míst ve věznici, nejdůkladněji pak v jednotlivých celách. Držení předmětů ve vězení má svá přísná pravidla. Každé odsouzené dozorkyně přidělí skříňku, ve které smí mít výhradně svoje věci – běda, jak se něco zatoulá, kam nemá. Raport ale znamená také kontrolu čistoty a pořádku v „ložnici“ – jestli mají trestankyně ustlané postele, čisté podlahy a podobně.

Zároveň není povoleno mít tekuté prostředky, jako je třeba mýdlo, v jiném než originálním balení. Dozorkyně tak nalezené tekuté mýdlo v pet lahvi bez milosti vyhazuje do odpadků. Totéž platí i pro potraviny.
FOTO:  TV Nova

To ale zdalena nebyl jediný „zakázaný“ předmět, který dozorkyně z věznice ve Velkých Přílepech při kontrole cel našla. Toto si holky pod zámkem pořádně odskáčí! Co na pokoji schovávaly? To se dozvíte z třetího dílu dokumentu Holky od zámkem!
FOTO:  TV Nova

Zbytek raportu uvidíte už DNES večer ve 21:35 na Nově.


ČTĚTE TAKÉ

V cele uviděla něco, na co NIKDY NEZAPOMENE: Z tohoto ŠOKU se Libuše dostávala hodně dlouho!

DRSNÉ DĚTSTVÍ S FEŤAČKOU: U mámy jsem nikdy nebyl na prvním místě! Z této zpovědi mrazí

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady