PROČ SE CHCE ZABÍT? Na psychické problémy jí zadělal zvrhlý otec! Kamarádka Margity z Holek pod zámkem poprvé otevřeně

Margita (25) se do vězení v Opavě dostala za krádeže, výtržnictví a ublížení na zdraví. Už několikrát se za mřížemi pokusila o sebevraždu, svůj trest si proto odpykává na odělění pro osoby s psychickými poruchami. Dříve to byla úplně normální holka, v její rodině se ale stalo něco, co ji navždy změnilo!

Přehrát poslední díl

Dřív to byla úplně normální holka, která slušně zdravila, otáčela se za kluky a užívala si běžné starosti dospívání. Pak se ale v její rodině stalo něco, co pohnulo osudy všech členů. Margitina matka od rodiny utekla, její otec to neunesl a začal se prý za neštěstí mstít vlastním dětem!

FOTO:  TV Nova

 

Reportérka TV Nova zkontaktovala paní Markétu, ženu, která Margitu zná spoustu let, dokonce ještě předtím, než to s ní začalo jít z kopce. Paní Markéta mluví o tom, že poté, co Margitina matka utekla od rodiny, začal otec obě dcery zneužívat. A co je ještě více šokující na tvrzení Margitiny kamarádky? Obě děti starší dcery jsou údajně jeho!

FOTO:  TV Nova

 

Podívejte se na video, ve kterém Markéta odhaluje děsivou pravdu o Margitě a jejím zhýralém otci.

Margita proto opravdu neměla lehké dospívání. Zatímco její vrstevnice chodily na rande, bavily se s kamarádkami a poctivě studovaly, Margita se dala na cestu, která vedla přímo do vězení. Krádeže, výtržnictví, ublížení na zdraví, to jsou prohřešky, za které se žena do vězení, na oddělení pro lidi s poruchami osobnosti, dostala. Celu sdílí s Libuší (56), která na Margot, jak jí říká, dohlíží. Tyhle dvě se docela skamarádily. Otázkou je, jak dlouho jim to vydrží, s Margitou to totiž není vůbec jednoduché.

FOTO:  TV Nova

Jak bude její příběh pokračovat se dívejte opět ve středu. Dokument Holky pod zámkem startuje ve 21:35 na Nově!

ČTĚTE TAKÉ

Otevřená zpověď Míši: Jak to má s přítelem půl roku po natáčení?

Z TOHO MRAZÍ: Třetí den už se nedá zvládnout! Takhle vypadá nejhorší trest ve vězení. VIDEO

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady