Z TOHO MRAZÍ: Třetí den už se nedá zvládnout! VIDEO

V dalším díle dokumentární série Holky pod zámkem diváci uvidí, co čeká vězeňkyně v případě porušení pravidel. Jsou potrestány pobytem v upravené cele, které se říká „díra“. A sem byste se dostat opravdu nechtěli!

Přehrát poslední díl

Co čeká vězenkyně, když poruší pravidla? „Doda“ to zažila na vlastní kůži. Poslali ji do díry. A po pobytu v ní si propříště opravdu dobře rozmyslí, jestli pravidla opět poruší!

FOTO:  Nova.cz

Hlučná devětadvacetiletá Alžběta, které všichni přezdívají „Doda“, sedí už podruhé. Poprvé to bylo za ublížení na zdraví. Poprala se s ochrankou obchodního domu, která jí chtěla zkontrolovat kočárek. Doda paní zlomila dvakrát čelist a způsobila další velmi vážná zranění. Za rvačku šla natvrdo do vězení, jelikož již byla v podmínce za padělání – jako mladistvá si tiskla peníze.
FOTO:  Nova.cz

Doda má tři děti, které jsou nyní v pěstounské péči u tchyně v Ostravě. Dle informací přímo od Dody je tchyně starostlivější, než její matka. Pro Dodu je největší trest to, že na ni její matka „úplně kašle“. V průběhu trestu jí neposlala jediný dopis, ani pohled k Vánocům, nikdy za ní nepřijela a absolutně ji ignoruje.
FOTO:  Nova.cz

Za co se Doda do díry dostala? Podívejte se ve videu!
 

Příběh Dody a další příběhy z českých věznic můžete sledovat každou středu. Holky pod zámkem startují ve 21:30 na TV Nova.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

MEZI KLIENTY BYLA OBLÍBENÁ: Kateřina kradla na objednávku, odnesly to její děti. Co se stalo?

V cele uviděla něco, na co NIKDY NEZAPOMENE: Z tohoto ŠOKU se Libuše dostávala hodně dlouho!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady