Sam Heughan a Priyanka Chopra Jonas se znovu zamilují! Jak jim v tom bude pomáhat Céline Dion?

Pokud máte rádi americké romantické komedie, tak zbystřete! Do kin má jít už 18. května žhavá novinka s názvem Znovu se zamilovat. V ní se v hlavních rolích objeví hvězda seriálu Cizinka Sam Heughan a indická herečka Priyanka Chopra Jonas. A nebude chybět hlas ani tvář legendární zpěvačky Céline Dion! O čem nový film bude? A jak své působení v něm vtipně okomentoval Nick Jonas?

Ústřední postavou příběhu je Mira Ray, která se těžce vyrovnává se ztrátou snoubence. Pomáhá jí s tím to, že mu posílá romantické zprávy na jeho staré mobilní číslo. Neví ale, že to už bylo přiděleno v práci novináři Robu Burnsovi. Toho tyto zprávy naprosto uchvátí a rád by se seznámil s jejich autorkou. S tím mu pomůže megahvězda C¨éline Dion, se kterou má sepsat její životopis.

Sam Heughan vymění kilt za oblek

Nejedné fanynce Sama Heughana zaplesá srdce radostí, že ho uvidí po delší době v romantickém filmu. Sedmá série Cizinky má totiž světlo světa spatřit až letos v létě, takže si na ni budou muset diváci ještě chvíli počkat. Mezitím se ale můžou odreagovat právě tímto snímkem, kde sice nevystupuje jako drsný Skot Jamie Fraser, ale sympatický novinář v obleku není také tak úplně k zahození.

Priyanka Chopra Jonas a Sam Heughan.
Priyanka Chopra Jonas a Sam Heughan ve filmu Love again.  |  FOTO:  Profimedia

Návrat Priyanky Chopry Jonas

Po delší odmlce se do světa filmu vrací taky Priyanka Chopra Jonas, které se před rokem narodila dcera Malti Marie. Tu má s o deset let mladším zpěvákem Nickem Jonasem. Nedávno se celá rodinka poprvé ukázala veřejnosti na slavnostním ceremoniálu udílení hvězdy kapele Jonas Brothers na hollywoodském chodníku slávy!

Priyanka Chopra Jonas a Nick Jonas.
Priyanka Chopra Jonas a Nick Jonas ve filmu Love again.  |  FOTO:  Profimedia

Trapné rande

Ve filmu Znovu se zamilovat se také objeví právě její manžel Nick Jonas. I když s ním bude mít její postava rande, bude to dost zvláštní. O tom se mohou diváci sami přesvědčit už z traileru. „Jsem rád, že naše první rande dopadlo lépe než tohle,“ okomentoval to vtipně sám zpěvák na Instagramu. „Moc rád jsem měl možnost vidět tě zářit na place a nemůžu se dočkat, až svět uvidí tenhle film!“ rozplýval se dál.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nick Jonas (@nickjonas)

Nové písně Céline Dion

Podstatnou součástí příběhu bude taky Céline Dion, která si vůbec poprvé zahraje v nějakém snímku sama sebe! Stane se jakousi mentorkou novináře, kterého ztvárňuje Sam Heughan. Ten je totiž vůči lásce zpočátku dost skeptický, takže ho bude muset nasměrovat tou správnou cestou. Navíc má ve filmu zaznít hned několik jejích nových písní!

Céline Dion.
Céline Dion ve filmu Love again.  |  FOTO:  Profimedia

Nicka Jonase sledujte ve filmu Chaos, který najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady