Ben Affleck jako král Grammy i memů: J.Lo je naštvaná, internet skáče nadšením

Grammy je v plném proudu. Oslnivé hvězdy právě tančí v róbách, které by nám zaplatily hypotéky na pár let dopředu. A uprostřed toho stojí Ben Affleck – bohatý, pohledný, čerstvě ženatý a zcela znechucený tím vším kolem. Proč představitel Batmana vypadá jako chodící neštěstí? A proč to všechno dělá radost milovníkům internetových memů?

Nahlédněte s námi pod pokličku nesnesitelného bytí Bena Afflecka. Zjistíte, co podle fanoušků mohlo za jeho podivné chování na předávání nejprestižnějších hudebních cen světa.

1. Bennifer má problémy

To je teorie, která by zřejmě trkla každého! Ben Affleck a Jennifer Lopez prožili ostře sledovaný comeback, který následoval po dvacetileté pauze. Jenže zásnuby a následná svatba se podle mnohých udála až příliš rychle. Zažívá snad hvězdný pár první krizi? O možných hádkách svědčí i záběry kamery, která se od nabroušeného páru nemohla odtrhnout.

Co asi tak Ben zašeptal Jennifer do ouška? Video by se dalo shrnout známou větou: „Můžeš dýchat míň nahlas?“

Zdroj: Giphy.com

Manželství nevydrží, tvrdí ex

Že to možná Benovi a Jennifer nevydrží na věky, naznačil i první manžel J.Lo Ojani Noa během rozhovoru pro Daily Mail: „Jen miluje být zamilovaná, ale byla šestkrát zasnoubená. Ben je manžel číslo čtyři. Já byl manžel číslo jedna a ona mi řekla, že jsem láska jejího života. Když jsme o svatební noci leželi v posteli, řekla, že spolu budeme navždy.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jennifer Lopez už  dávno není naivní dívkou, ale úspěšnou ženou, která zřejmě ví, co chce. A pokud je to sedět v publiku se svým otráveným manželem? Tak ať!

2. Ben a jeho boj s alkoholismem 

Ben Affleck v minulosti přiznal závislost na alkoholu. Na odvykací kúru šel dokonce několikrát. O svých démonech se rozpovídal hlavně po svém rozvodu s manželkou Jennifer Garner. Oba se prý snažili udržet manželství za každou cenu kvůli svým třem dětem.

FOTO:  Profimedia

Ben se s tím svěřil i v rozhovoru s Howardem Sternem, který citoval časopis People: „Říkal jsem si, že nemohu odejít kvůli svým dětem, ale nebyl jsem šťastný. Říkal jsem si, co mám dělat. Vypil jsem láhev skotské a usnul na gauči. To se ukázalo jako špatné řešení.“ Zdá se, že deprese a problémy s alkoholem se nevyhýbají ani těm nejúspěšnějším. Neukazuje nám nakonec Ben Affleck, že je v pořádku žít bez přetvářky a neustále hry na dokonalost?

3. Ben nemá problém, je pouze sám sebou

Mnozí se na internetu ptají, zda  je skutečně tak skvělé účastnit se Grammy. Sedět několik hodin ve foyer, poslouchat jeden afektovaný projev za druhým a užívat si společnost sebestředných jedinců, kteří žijí mimo kontakt s realitou? Internet má jasno, rozhodně ne!

​Ben Affleck se pomalu, ale jistě stává králem memů, které dokážou přesně vystihnout naši unavenost životem, prací i vlastní rodinou. Vždyť jen máloco dokáže i v zarytém nekuřákovi vzbudit takovou chuť na kuřpauzu jako Ben Affleck, který toho má všeho až po krk.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený thefatjewish (@thefatjewish)

​Životní cíle, návštěvy posilovny, snaha zalíbit se tchýni. Nemůžeme na všechno rezignovat a alespoň na chvíli uvolnit svou čelist během slastného šlofíčku? A klidně i všem na očích?

Slavný herec Ben Affleck si při plavbě schrupnul a pobavil tím celý internet  |  FOTO:  Profimedia

Vždyť ani Ben Affleck se nesnaží za všech okolností předstírat, že je všechno v naprostém pořádku. Možná je na čase být více jako Ben!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady