Polonahý Harry Styles, splněné přání Adele a rekordmanka Beyoncé. Kdo způsobil na Grammy poprask?

V neděli 5. února se v Los Angeles uskutečnil 65. ročník předávání hudebních cen Grammy. Ti nejlepší umělci současnosti se tak tradičně dočkali ocenění za svou celoroční práci. Letošní ročník ovládli Harry Styles, Beyoncé, Adele či Sam Smith. Jaký okamžik se stal hitem sociálních sítí? A kdo si na sebe vzal nejodvážnější model?

Den zúčtování nastal! Alespoň pro hudební interprety, kteří vyrazili na slavnostní předávání hudebních cen Grammy. A někteří se toho skutečně nebáli. Zatímco Harry Styles se ukázal skoro nahý, Beyoncé málem vůbec nedorazila a Adele se splnil tajný sen. Nenechte si ujít přehled těch nejvýznamnějších momentů tohoto večera!

Nahá hruď Harryho Stylese

Pozdvižení způsobil už při příchodu herec a zpěvák Harry Styles. Stejně jako obvykle se na slavnostní událost dostavil ve velmi extravagantním oděvu. Pestrobarevný overal odhaloval celou jeho hruď, což určitě ocenila nejedna jeho fanynka. Na pódiu se zase předvedl ve stříbrném outfitu s třásněmi, když vystupoval se skladbou As It Was.

Harry Styles na Grammy.
Harry Styles na předávání hudebních cen Grammy.  |  FOTO:  Profimedia

To, že je kromě módní ikony i talentovaným zpěvákem, dokázal výhrou v kategorii nejlepší album roku 2023 za album s příznačným názvem Harry's House. Při vyhlášení nemohl uvěřit svým uším a bylo na něm vidět, že ho obdržení ceny velmi dojalo. Každý umělec, který je se mnou v této kategorii, mě během života nějak inspiroval, okomentoval to během děkovné řeči Harry Styles, který nezapomněl na závěr všem poděkovat.

Setkání Adele a Dwayna Johnsona

Hned na úvodu zapojil do programu moderátor Trevor Noah i publikum. Přistoupil ke stolu zpěvačky Adele a přede všemi prozradil, že jejím tajným přáním je setkat se s legendárním Dwaynem Johnsonem, který je shodou okolností jejím velkým fanouškem. 

Adele na Grammy.
Adele na udílení hudebních cen Grammy.  |  FOTO:  Profimedia

Herec a zápasník, známý také pod přezdívkou The Rock“, seděl jen kousek od ní, takže je rovnou představil. To vyvolalo obrovskou vlnu nadšení nejen u přítomných diváků a video jejich prvního setkání se okamžitě stalo velkým hitem na sociálních sítích.

Rekordmanka Beyoncé

Letošní ročník ale ovládla zpěvačka Beyoncé, která během večera obdržela své 32. ocenění v rámci cen Grammy. Překonala tím tak rekord britského dirigenta maďarského původu George Soltiho, který byl dlouhá léta ředitelem Chicagského symfonického orchestru.

Beyoncé na Grammy.
Beyoncé na udílení cen Grammy.  |  FOTO:  Profimedia

Z devíti kategorií, ve kterých byla zpěvačka nominována, zvítězila rovnou ve čtyřech! A přitom na slavnostní galavečer kvůli dopravní zácpě nemusela vůbec dorazit. Naštěstí se se zpožděním dostavila a mohla tak všechna ocenění převzít osobně.

Taylor Swift režisérkou

Populární zpěvačce Taylor Swift se vyplatilo rozhodnutí postavit se ne před kameru jako obvykle, ale výjimečně za ni. Na letošním udílení získala cenu za nejlepší videoklip, který sama režírovala. Konkrétně to bylo za videoklip k písni All Too Well: The Short Film, ve kterém si zahráli herci Dylan O’Brien a Sadie Sink.

Fanouškům taky neušlo, jak si zpěvačka během slavnostního večera důvěrně povídala s Harrym Stylesem. Už je to deset let od doby, co spolu prožili krátký románek. Zdá se tedy, že se tenkrát rozešli v dobrém a žádná zlá krev mezi nimi nepanuje.

Taylor Swift na Grammy.
Taylor Swift na udílení hudebních cen Grammy.  |  FOTO:  Profimedia

Červená róba Sama Smitha

Velkou pozornost na sebe strhl taky zpěvák Sam Smith. Ten společně s Kim Petras vyhrál v kategorii nejlepší popové duo nebo skupina s písní Unholy. Na červený koberec dorazili sladěni ve velkolepých červených róbách, díky kterým je absolutně nešlo přehlédnout.

Kim Petras a Sam Smith na Grammy.
Kim Petras a Sam Smith na udílení hudebních cen Grammy.  |  FOTO:  Profimedia

Sdílet
  • #Dwayne Johnson
  • #Taylor Swift
  • #Adele

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady