• TV Nova
  • Taylor Swift v obležení krásných mužů. Kdo se před kamerou stal jejím milencem?

Taylor Swift v obležení krásných mužů. Kdo se před kamerou stal jejím milencem?

Taylor Swift patří mezi nejúspěšnější zpěvačky na světě. Během let vydala mnoho hudebních videoklipů, které se často nesou v romantickém duchu. Do nich si jako své milostné partnery pozvala spoustu slavných mužů. S kterými randila i ve skutečnosti? A komu působení v jejím videoklipu odstartovalo kariéru?

Taylor Swift randila s poměrně mnoha muži, ale stále nemůže najít toho pravého. Překonat smutek z nepovedeného vztahu není nic jednoduchého. Není divu, že to zpěvačka dělá prostřednictvím svých písní, které milují miliony lidí po celém světě.

Stephen Colletti – White Horse 

Jedním z jejích prvních protějšků byl herec Stephen Colletti, se kterým v roce 2009 natočila videoklip k písni White Horse. Úplně poprvé se na televizní obrazovce objevil v reality show Laguna Beach, která sledovala osobní životy několika studentů na střední škole v Kalifornii. Důvod, proč byl pro tuto roli ideální, je, že jsme hledali někoho, kdo působí velmi mile a roztomile. On prostě vypadá tak sladce. Nikdy nečekáte, že by mohl lhát, citoval zpěvačku web US Weekly.

Lucas Till – You Belong With Me 

Ještě větším hitem byl ale videoklip k písni You Belong With Me ze stejného roku s Lucasem Tillem. S příběhem se mohla ztotožnit snad kterákoliv nesmělá dívka. A to není ani potřeba zmiňovat pohádkový konec, u kterého si určitě poplakala nejedna puberťačka. Po natočení se spekulovalo, že spolu něco mají i ve skutečnosti. Pokud to byla pravda, jednalo se pravděpodobně o hodně krátký románek. 

Zach Gilford – Ours 

O dva roky později si v jejím videoklipu k písni Ours zahrál herec Zach Gilford. Ten měl slušně rozjetou kariéru už předtím, než se v něm objevil. Proslavil se například v seriálech Světla páteční noci nebo Off the Map. Teprve po deseti letech od natáčení se v jednom rozhovoru přiznal k tomu, že si tenkrát nebyl jistý tím, jaké má zpěvačka křestní jméno. Když se proto natáčely záběry ze zákulisí, neustále o ní mluvil jako o „slečně Swift“.  

Andrea Denver a Sean O'Pry – Blank Space 

Do videoklipu Blank Space z roku 2014 si k sobě zpěvačka vzala hned dva muže modely Andrea Denvera a Seana O'Prye. Díky tomu nabraly jejich kariéry raketový vzestup. První zmíněný se objevil také v seriálu Winter House a ten druhý se zase dostal na titulní stránky mnoha médií.

Dominic Sherwood – Style 

Začátkem roku 2015 se stal dalším jejím hezkounkem do sbírky Dominic Sherwood. Tomu se už předtím rozjížděla herecká kariéra. Zahrál si například ve filmu Vampire Academy, který vznikl na motivy úspěšné knižní série. Poté se objevil také v seriálech Lovci stínů: Nástroje smrti nebo Kariéra na spadnutí.

Scott Eastwood – Wildest Dreams 

Ve stejném roce všechny uchvátil videoklip ke skladbě Wildest Dreams. Během natáčení filmu v divočině v něm Taylor Swift zažije románek se Scottem Eastwoodem, ze kterého se ženám podlamují kolena stejně, jako se to dělo dříve u jeho otce. Jen škoda, že to neskončí happy endem.

Dylan O’Brien – All Too Well 

Herec Dylan O’Brien, kterého si diváci oblíbili jako Stilese v seriálu Vlčí mládě, si v roce 2021 zahrál v krátkém filmu All Too Well, který Taylor Swift sama režírovala a nazpívala k němu ústřední píseň. Jeho postava v něm byla inspirována jejím bývalým přítelem Jakeem Gyllenhaalem. Představitelku hlavní ženské role ztvárnila ve snímku herečka Sadie Sink.

„Dostala jsem jejich čísla a poslala jim textové zprávy a už jsem měla vytvořené celé zpracování, scénář a vizuální odkazy na to, co jsem chtěla dělat,“ řekla k tomu Taylor Swift pro magazín E! News, který citoval web US Weekly. Protože se Dylan O’Brien netají tím, že je zpěvaččiným velkým fanouškem, její nabídku okamžitě přijal.

Miles Teller – I Bet You Think About Me 

Ve videoklipu k písni I Bet You Think About Me z roku 2021 se Taylor Swift objevila v roli zhrzené bývalé přítelkyně, která je na svatbě svého expartnera. Toho tentokrát ztvárnil známý herec Miles Teller, který nedávno zazářil například ve filmu Top Gun: Maverick. Po jeho boku můžeme vidět jeho skutečnou manželku Keleigh Sperry. Zajímavou perličkou je, že celý videoklip režírovala herečka Blake Lively.

Píseň Blank Space zazněla v podání Kateřiny Marie Fialové v pořadu Tvoje tvář má známý hlas!

Sdílet
  • #Lucas Till
  • #Scott Eastwood
  • #Miles Teller
  • #Taylor Swift
  • #Dominic Sherwood

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady